Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Maximum hány kilós kistestű...

Maximum hány kilós kistestű kutyához gyártanak hordozó táskát illetve mekkora kutyát szokás kézben vinni?

Figyelt kérdés
16,5kilós angol cocker spániel kant lehetne kézben hordozni?
2010. jún. 27. 12:44
1 2
 1/16 Akiteki ***** válasza:

Miért akarod kézben vinni?

Van neki 4 lába, arra való, hogy használja.

Próbálj meg cipelni 16 kilót hosszú távon. Ennyi erővel a 20 kilós huskymat is ölben vihetném.

2010. jún. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
azért akarja mert ez a divat -.-"
2010. jún. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Akiteki ***** válasza:
Lehet. Végülis a fiam elég erős, van egy 74 centis, harmincvalahánykilós magyar agaram, őt is lehetne ölben vinni. Hogy a kutyám mit szólna hozzá, az már más kérdés.
2010. jún. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Miért akarod kézben vinni??? Amúgy az én kutyum mikor még nem voltak meg az oltásai 5 kg volt, és mivel még nem lehetett letenni cipeltem. Nem egy leányálom.
2010. jún. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy spániel nem kistestű kutya hanem középtestű kutya. Hogy nézne ki ha egy akkora kutyát ölbe vinnél? Mert ez a divat? Hogy minél nagyobb kutyát kell ölbe vinni? Le vagyok maradva várj akkor kicsikét gyúrok még meg veszek valami utazó táskát a német juhászomnak :D

16/l

2010. jún. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Valaki válaszolna már a kérdésre is? Mármint, hogy max hány kg-os kutyát hordoznak kézben párizshilton-módra?

(az egész kérdés amúgy viccnek indult, mert az említett spániel örökké felkéredzkedik és elvárja, hogy felvegyem, aztán mindig poénkodok a párommal, hogy a nagy seggéhez kellene hordtáska, hogy nézne ki? :))

2010. jún. 27. 13:19
 7/16 Akiteki ***** válasza:

Nem a kilótól függ, hanem a gazdi hülyeségétől.

Én a pici kutyámat sem vittem soha kézben.

Több lába van, mint nekem. Cipeljen ő engem!

2010. jún. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
én ugy emlékszem a kutyákat 4 lábbal gyártják ... tévednék?
2010. jún. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
én meg úgy, hogy nem ezt kérdeztem
2010. jún. 27. 13:41
 10/16 anonim ***** válasza:
Minek írsz ki akkor hülye kérdéseket?:) Hidd el ha nagyon akarnál neki is találhatnál táskát. Csak majd jól kiröhögnek az utcán :)
2010. jún. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!