Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lenyelte a kutyám a sípoló...

Lenyelte a kutyám a sípoló játéknak azt a műanyag szelepét, ami a hangot biztosította. Lehet baja?

Figyelt kérdés
43 kg-os rottweiler, lenyelt ő már nagy gézdarabot, az könnyen távozott. De most nagyon ideges vagyok, ez a kis műanyag mütyür okozhat valami problémát? Köszönöm!
2018. dec. 7. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Ki fogja termelni!


Csontból nagyobbakat is kinyom.

2018. dec. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jobb esetben átmegy rajta. Azért figyeljétek, van-e széklete rendesen, nem-e hány (akár ki is hányhatja). Rosszabb esetben megakadhat valahol és elzárhatja az emésztőtraktust, de a méretarányok figyelembe vételével erre viszonylag kicsi az esély.
2018. dec. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16%
hát szegény valószínűleg sípolni fog
2018. dec. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg lehet, gyakorlatban szerintem valószínűleg nem lesz. Nagy kutya, ezek a szelepek pedig általában kicsik, a szélük sem olyan éles és ha abból indulok ki, hogy a mi kutyánk fiatal korában mi mindent megevett anélkül, hogy bármi baja lett volna utána... De a biztonság kedvéért figyeljétek a kutyát!
2018. dec. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 20 kilós kutyám nyelte le egyszer. Szerencsére 2 nap múlva hátul távozott. Én is nagyon ideges voltam, de minden rendben volt. Azóta csak sípbiztos játéka van.

Figyelj rá nagyon, ha bármi változást észlelsz nála pl kedvetlen vagy nem eszik esetleg nem székel vagy bármi nyomás az orvos.

Jobb ha hétvégére nézel egy ügyeletet, ha ne adj isten gond lenne ne akkor kelljen keresgélni.


Szerintem átszalad rajta méretarányosan szinte biztos.

2018. dec. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azonnal vidd állatorvoshoz !
2018. dec. 20. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, az állatorvos sem nagyon csinálna mást, mint azt mondaná, amit itt többségben leírtak, hogy figyelje. Egyébként a kérdést majdnem két hete írták ki. Remélhetőleg, azóta megoldódott a dolog, és nincs gond.
2018. dec. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Természetesen megoldódott, gond nélkül kijött hátul. Semmi probléma nem volt :)
2018. dec. 20. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!