Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Kutyák

A kérdés

Lenyelte a kutyám a sípoló játéknak azt a műanyag szelepét, ami a hangot biztosította. Lehet baja?

43 kg-os rottweiler, lenyelt ő már nagy gézdarabot, az könnyen távozott. De most nagyon ideges vagyok, ez a kis műanyag mütyür okozhat valami problémát? Köszönöm!

dec. 7. 16:35  Privát üzenet  

A válaszok

Ki fogja termelni!

Csontból nagyobbakat is kinyom.

A válasz 84%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont dec. 7. 16:46 Privát üzenet
Jobb esetben átmegy rajta. Azért figyeljétek, van-e széklete rendesen, nem-e hány (akár ki is hányhatja). Rosszabb esetben megakadhat valahol és elzárhatja az emésztőtraktust, de a méretarányok figyelembe vételével erre viszonylag kicsi az esély.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont dec. 7. 16:49 Privát üzenet
hát szegény valószínűleg sípolni fog

A válasz 49%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont dec. 7. 20:14 Privát üzenet
Elvileg lehet, gyakorlatban szerintem valószínűleg nem lesz. Nagy kutya, ezek a szelepek pedig általában kicsik, a szélük sem olyan éles és ha abból indulok ki, hogy a mi kutyánk fiatal korában mi mindent megevett anélkül, hogy bármi baja lett volna utána... De a biztonság kedvéért figyeljétek a kutyát!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont dec. 7. 20:48 Privát üzenet

Nekem a 20 kilós kutyám nyelte le egyszer. Szerencsére 2 nap múlva hátul távozott. Én is nagyon ideges voltam, de minden rendben volt. Azóta csak sípbiztos játéka van.

Figyelj rá nagyon, ha bármi változást észlelsz nála pl kedvetlen vagy nem eszik esetleg nem székel vagy bármi nyomás az orvos.

Jobb ha hétvégére nézel egy ügyeletet, ha ne adj isten gond lenne ne akkor kelljen keresgélni.

Szerintem átszalad rajta méretarányosan szinte biztos.

A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont tegnapelőtt 12:35 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
6 hónapos tacskó kutyusunk széttördelt egy műanyag csíkot és lenyelte, lehet ebből gond?
Fél éves kiskutyám nem eszik se műanyag kutya tálból se fémből csak kézből és földről. Miért lehet ez?
Hol lehet venni műanyag "medencét" kutyáknak?
A kutyám elcsórt egy darab kenőmájast a csomagolásával együtt - müanyag -. Van remény arra hogy kijön belőle, vagy számitsak arra hogy nem tudja megemészteni és benne marad? Mik a következmények?
A kanül műanyag ami bent marad az állatban?
SOS. A kiskutyám lenyelte a lányom műanyag játékát. Tudnátok tapasztalatokkal segíteni?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Kutyák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!