Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez mi lehet varratkiszedes...

Ez mi lehet varratkiszedes utan 2 hettel?

Figyelt kérdés
[link]

2018. dec. 9. 14:52
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Ha nem nyalja a kutya, nem megy bele föld, sár, piszok, akkor valóban 2 hét alatt össze is húzódhat, behegedhet.

Az én kutyámnak is volt sipolyműtét után egy ilyen nyílás, nyílt hús, szépen össze is húzódott, meggyógyult. Lényeg, ne nyalja a kutya - gallér legyen rajta (!) - és ne szennyeződjön el.

2018. dec. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

A bal hatso laba folott

Oda adtak az injekciot.

Ha jol tudom akkor vitamint kapott. Meg etvagyfokozot.


Remelem rendbe jon... eleg rosszul nez ki mivel ez egy kiskutya 4 kg es a seb kb 8-10 cm.

2018. dec. 9. 21:20
 23/26 A kérdező kommentje:

Az orvos aztmondta akinel ma voltunk hogy betadinnal kell mosni a sebet naponta 2x es hogy cukrot kell ra szorni mert az megkoti a nedvesseget ezert a bakteriumoknak nem kedvez viszont a szovetet taplalja.

Sima kristalycukrot.

2018. dec. 9. 21:22
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Akkor fogadjátok meg az orvos tanácsát, és ne félj, rendbe jön! Mossátok át betadine-nal, és cukrozzátok ahogy a doki mondta! De arra tényleg figyeljetek, hogy ne szennyeződjön el a nyílás, ne nyalja a kutya! Gyors gyógyulást kívánok neki!
2018. dec. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Egyébként ne aggódj, van ilyen, hogy nyitva hagyják a sebet, és úgy gyógyul. A cukor sem újdonság, a neten ha rákeresel, biztos találsz ilyen eseteket.
2018. dec. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Na végre ki tudom nézni, hogy mi ez.

Valóban nem nyílt seb mint aminek először tűnt.

Ez egy tályog.


Az én kutyámnak is begyulladt ott ahova mindig az oltást kapja, de ez csak annyiban nyilvánul meg, hogy van egy féldiónyi csomó a bőrében. Pont pár napja mondta az állatorvos, hogy ha kifakad, akkor az probléma lesz.

2018. dec. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!