Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan buntessem a kutyam?

Hogyan buntessem a kutyam?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Van egy 1 eves kis terrierem. Lakasban elunk ketten. Fogalmam sincs, hogy buntessem.. ugyanis lent mindent a szajaba vesz es megeszik. Hol papirzsepi, hol fadarab es persze elvenni nem tudom mert megkap.. szoltam mar ra erosebben, elkaptam mar a grabancat... es neha rakoppintottam az orrara, vagy kapott a popojara.

De nem tanul belole, es felek h agtesszib lesz mert pl ha fesulom neha megkap, vagy ha ugy nyulok hozza

Mit tudnek tenni?


2018. dec. 11. 19:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
27%

add el és ne vegyél többet kutyát.


Hidd el, ez a leghatásosabb. A többi csak süket duma. A plüss kutya az ász. Attól nem kell félni

2018. dec. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
Add el, vagy figyelj rá kutyasétáltatás közben. 30 percet ki lehet bírni telefonozás nélkül. Sajnos én is tapasztalom ,hogy kutyasétáltatás közben a 2 harmad ember nyomja a telefonját. Én vagyok mindig egyedül aki futkározik vele meg labdázik...
2018. dec. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%
Előző vagyok. Nem kéne ráütni a kutyára mert csak elveszíted az önbizalmat kettőtök közt.
2018. dec. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

Kutyasuli, ahol megtanítanak téged a szükséges dolgokra.

A kutyád eléggé nyeregben érzi magát, ha téged tekintene a vezérnek, eszébe sem jutna akárcsak feléd kapni is.

2018. dec. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Egyaltalan nem nyomkodom a telefonom !
2018. dec. 11. 19:56
 6/14 A kérdező kommentje:
En labdazni mondjuk nem mert probaltam mar de lent nem hajlando jatszani, de futni szoktam en is vele, bar igy h bekoszontott a rossz ido nem nagyon, mert esoben meg hidegben alig akar kimenni
2018. dec. 11. 19:57
 7/14 anonim ***** válasza:
39%
Rázd meg a grabancát - majd nézni fog, mit akar ez a nyámnyila, mert az vagy a szemében - és határozott hangon tiltsd a zabálást, és az odakapkodást! Légy határozott!!!
2018. dec. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
14%

Amúgy az enyém is lexar néha, de ha érzi a hangomon a határozottságot, meg lengetem a pórázt amivel szívem szerint néha hátsón vágnám nagyon - de nem bántom - akkor észbe kap.

Érzik a kutyák mikor beszélsz komolyan, szóval kezd el kicsit határozottabban nevelni az ebecskét!

2018. dec. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
11%
te ilyen szado-mazo beállítottságú vagy hogy büntetni akarod?
2018. dec. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%
Kutyaiskolába, vagy házhozjáró tréner. A kutya a vezér, ezt kell megfordítani , ha egyedül nem megy, akkor szakemberrel.
2018. dec. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!