Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám rá akar mászni a...

A kutyám rá akar mászni a macskámra, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Két éve élnek nálam együtt, mind a kettő ivartalanított. Eddig jól megvoltak egymás mellett, ma viszont a kutya egyfolytában rá akar mászni, mintha párosodni szeretne. Követi a macskát, szagolja, de mindig rászólok, akkor békén hagyja. De nem tudom állandóan őket figyelni, és nem akarom hogy a macskának baja essen. Én ilyenről még nem is hallottam, főleg hogy ivartalanított mindkettő, miért csinálja ezt a kutyám? A kutya 9 éves kan, a macska 2 éves és kislány. Van egy másik macska is, azt békén hagyja. Mit csináljak? El fog múlni? Volt már valakinek ilyen?

2018. dec. 11. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Hagyjad, szék kis kucska/matyakölykök fognak születni.
2018. dec. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Dominancia, tiltsad, és kutya iskola bár 9 évesen már kicsit késő.
2018. dec. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%

lehet, ez furcsának fog hatni, de ha eddig nem csinált vele ilyesmit, akkor lehet, megváltozott a cica szaga valamiért. Beleehetett, belehempereghetett valamibe esetleg? (Főleg, ha kijárós.) Az is eszembe jut, hogy talán valami lappangó betegséget nem érezhet rajta?

Persze csak találgatok, úgyis le fognak pontozni gondolom. De ha két éve együtt élnek, nem hinném, hogy "külső" ok nélkül a kutyának pont ma jutott volna eszébe ledominálni, ahogy előttem írják.

2018. dec. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
22%
Neveld meg a kutyá!
2018. dec. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
87%
Nem párosodni akar vele, hanem szemtelen és dominál! Tiltani kell róla!
2018. dec. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!