Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Magyarországon miért nincs...

Magyarországon miért nincs állatvédelmi rendörség?

Figyelt kérdés
Mint animal planeten az RSPCA. Nálunk miért nem vezetnek be ilyet?
2010. jún. 27. 22:22
1 2 3
 21/29 MissWhite ***** válasza:

Csurmi nekem nem ez a véleményem...amúgy meg aki képes a kutyáját bántani vagy kínozni akármi annak nem lehet szép szóval megmondani h nézzd: ez is egy élőlény ne viselkedj vele így...

a másik kommenthez..magyarországon is simán lelőhetsz úgy egy kutyát a puskáddal hogy nem tud róla semmi...csakhogy a magyarok nem lelövik hanem inkább kitezsik vmi elhagyatott út mellé aztán menjen isten hírével..akkor már inkább lőjjenek le mint haljak éhen szomjan vmi isten hátamögötti pusztán

2011. ápr. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Inkább jóval az elején kellene keresni a probl. gyökerét. Ingyen vagy ajándékba senki ne kaphasson kutyát, tenyésztőtől legyen a jószág nem olcsón, amire már meggondolja az ember hogy költ-e (mondjuk a tökgazdag így is ki fogja játszani), ill. csak annak lehessen kutyája aki letesz egy vizsgát előtte gondozásból és nevelésből. Álomvilág? Igen, az :( . Ezekre a megelőző célzatú dolgokra kellene egy szervezet, nem már arra amikor kész a baj, és csak foltozgatnak.. (menhely, sintértelep). Az állatrendőrség is ilyen szükséges rossz, és igenis idehaza nagyon kellene mert megelőző szerv nincs, és én is annyi ilyen mocsok kutyatartót látok. Épp tegnap is egy édes, engedelmes roti keverék szukát vemhesen két napja magára hagyott a gazdája kaja és víz nélkül, és haza már nem megy a "gazdi" az albi(fizetés nélkül távozva..) kertjében hagyta a kutyáját. Hihetetlen, hogy ilyen van! Esetleg tud valaki otthont nyújtani a leendő anyuci kutyónak? Nyíregyháza, 20/383-5156
2011. ápr. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Azért Amerikát se istenítsük, a tv ott is csak a pozitív dolgokat mutatja, de azt hogy a "megmentett" állatok 70%-át rögtön lealtatják és hogy több millió állatot altatnak le évente azt nem hirdetik.

Egyébként meg tényleg szükség lenne itthon arra hogy az állatvédő szervezeteknek valami hatalom legyen a kezében. Sajnos az ország szellemi, morális leépülésére nagyon jellemző, hogy mennyire rosszul bánunk az állatainkkal.

2011. ápr. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Annyira egyértelmű, hogy miért nincs még.

Nincs megfelelő törvényi háttér a működéséhez.

Nincs olyan hely, ahova a kobzott kutyákat elvigyék, kezeljék, tartsák.

2011. ápr. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:34

Látszik, hogy 86%-os vagy, megérdemled ezt a százalékot, mert tényleg tökéletes választ adtál a kérdésre. Ment a zöld pipa. Egyébként, annyit tennék hozzá, hogy már pedig LENNE pénz az országnak, csak a fontos dolgok miatt inkább a semmittevő roma családoknak adják a sok segélyt, amit ha nem adnának, talán több értékesebb dolgot csinálhatnának, és nem lenne ilyen kőbunkó egy országunk. Irigyellek, mert te már nem itt laksz. Remélem egy nap ezt én is kijelenthetem, és nem ebben a szenny országban kell leélnem a nyomorult életem, ahol még az állatok is veszélyben vannak az agybeteg, szadista, vademberek miatt!!!

2011. ápr. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:29

Szerintem akkor inkább altassák el a kutyát, mint hogy fához kötve pusztuljon el, kínszenvedések között..

2011. ápr. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Tudod, a szenny emberek nem jelentik egyuttal a szenny országot.

Könnyebb kifutni, semmint itt felvenni a harcot és jobbítani.

Menjen csak, aki akar, az itt maradottak akkor is teszik amit kell, még ha kevesebben is maradunk.

Ugyis a tiétek a dicsőség, mert kint könnyen leszennyeztek itt mindent és mindenkit és könnyen ítélkezhettek.

A magyar már csak ilyen...

2011. ápr. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

ma 17:32

Jó utat innen, minél hamarabb!

Azért majd ne csodálkozz, ha a "tökéletes" új hazádban sem lesz minden kerek és tökéletes.

2011. ápr. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Talán nem lesz tökéletes, de ott legalább mások az életkörülmények, és ha ez a dolog nevezhető elmaradottságnak, akkor így nevezném, mert tényleg egy elég furcsa dolog, hogy sok dologba fektetnek pénzt, de az állatok kínzása ellen nem sok újat tesznek, csak önkéntes szervezetek vannak, akik saját költségből dolgoznak, és száz, hogy nekik se véges a pénzük. Áááh, szóval itt tesznek az itt maradt emberek valamit az országért.. Hmm, érdekes, én eddig nem vettem észre, köszi hogy szóltál! Egyébként, csak saját véleményt nyilvánítottam, nem kell egyből letámadni, védjétek a csodálatos országunkat (mert ugye van miért :), de nem kell egyből leteremteni az embert. Csupán maga az állatkínzás az, ami mérgesít, és hogy semmit sem tesznek érte. Megnézném az olyan embereket kínozás közben, akik ilyet tesznek az állataikkal, mert pl. ráfeküdt a fűre a kutya (volt már rá precedens), és agyonütötte.
2011. ápr. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!