Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beagle vagy Pincsi vagy...

Beagle vagy Pincsi vagy Cocker spániel?

Figyelt kérdés
11 éves lánynak lakásba.
2010. jún. 28. 11:00
1 2
 1/16 anonim válasza:
Spániel... Forever!!!!!!!
2010. jún. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Keverékek! Egyedi kutyát mindenkinek!:)
2010. jún. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
58%
Azt olvastam a cocker spánielről hogy meglepő módon a harciasabb állatok közé tartozik. Nos, ez nyílván a nevelésen is múlik. Egy barátnőm nem nagyon nevelte rendre a spánieljét, nem tanította be arra se hogy a kutya kap utoljára enni. Ez rossz döntés volt, a kutya harap ha nem ő kap először enni. A páromnak két palota pincsije van, és imádja őket.
2010. jún. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A spánielnek jobban kell gondozni a bundáját,pl lábujjak között is nyirni kell,a beaglenek rövid a szőre könnyebb rendben tartani,de eléggé hullik.Méretileg a pincsi a megfelelő lakásba bár egyik sem egy nagy fajta.
2010. jún. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
60%

Ajánlanám még a westie kutyát is, nekem van egy és olyan mintha a kishugom és a legjobb barátom lenne:)

Kedves, hamar tanul, kicsi :) és borzasztóan barátságos.:)

2010. jún. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
58%

Beagel ugatós, vadászkutya-> sok mozgás.

Spániel harapós, gondozni kell a szőrét-> sok foglalkozás

Pincsi hosszú szőre van-> fésülgetés.

2010. jún. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
nekkem a Beagle a kedvenc kutyám, szeretnék majd egy olyat...olyan aranyosak!!!:D
2010. jún. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem cockerem van, nagyon imádom, meglepően nyugodt kutya, de a szőrével elég sok probléma van. Nyírni kell, ha vedlik a hosszabb szőrszálat jobban látni ha elhullajtja mintha rövid szőrü lenne.
2010. jún. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem spánielem van, semmi gond vele. Bár csak lakásba nem ajánlom, mert jobban szeret kint lenni. Az enyémek reggel kikérezkednek, majd este 10-11 órakor ülnek az ajtóba, hogy jönnének aludni. Nagyon sokat kell velük foglalkozni, mert elég makacsak, sokat sétálni, naponta megyünk sétálni, és hétvégén 2* több órára, de amikor hazaérünk még mindig van kedvük labdázni, amikor én már állni alig bírok. :) Ha nincs kellően kifársztva, talál magának unaloműzőt, ha pedig lakásban van, akkor amit elér viszi játszani. Nem ajánlom ezt a fajtát gyereknek. A szembeszomszédnak beagle van, nem igazán foglalkoznak vele, így szökik, legtöbbször itt dekkol a kapu előtt az én kutyáimmal. Ő is kint van, este szoktam hallani, hogy behívják. Amúgy aranyos kutya, nagyon barátságos, nem valami ugatós. Szóval inkább őt, vagy a pincsit ajánlanám. A pincsit talán azért jobban, mert kisebb, hamarabb elfárad, és a gyerek is könnyebben tudna vele sétálni, ne húzná annyira, és lakásba is többet tudna magával kezdeni, mert kisebb.
2010. jún. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
60%

Én is arra szavazok, hogy mentsetek meg egy életet a menhelyről.


A beagle nagyon makacs, rettenetesen sokat kell mozgatni, a pincsinek és a cocker-nek ápolni kel la szórét, de rendesen! Ezen kívül mindkettő makacs, akaratos.

Nem szeretnétek egy édespofa keveréket?

2010. jún. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!