Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerinted is jó lenne, ha...

Szerinted is jó lenne, ha alap kutyakikėpzėsi, nevelėsi tanfolyam elvėgzesėhez lenne kötve a kutyatartas?

Figyelt kérdés
Tudom kivitelezhetetlen... Sajnos. De legalább nem lenne ennyi önjelölt kutyaszakėrtő aki tėves tanácsokat osztogat, aki nem boldogul a saját kutyájaval sem.
2018. dec. 29. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Igen, mindenképpen támogatnám ezt. De sajnos valóban lehetetlen... rosszak a törvények, ill. ami van, azt sem tartatja be senki.
2018. dec. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

Azért, mert tanfolyamot végez valaki, még egyáltalán nem biztos, hogy utána a tanultak alapján tartaná a kutyáját.

Önjelölt kutyaszakértő meg mindig lesz tanfolyammal, vagy anélkül is.

Ékes példa erre a jogsi.

Egyértelműek a szabályok. A vizsga is az alapján történik.

Aztán a való életben talán nincs is olyan ember, aki betartana minden előírást.

2018. dec. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%

Én maximálisan örülnék neki.

Az autóhoz is jogosítvány kell, a kutyáknál egy életről beszélünk és ezt mégis fél vállról vesszük, pedig ezt nem kellene.

Sőt én támogatnám, ha ezért a tanfolyamért egy jelképes összeget elkérnének. Így csak az végezné el és vállalna kutyát akinek tényleg fontos.

Kár, hogy ez csak álom marad.

2018. dec. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Nem működne, mivel simán lehet illegálisan is kutyát tartani. Van ismerősöm, aki vmi putriból vette a kutyáját mindenféle adásvételi nélkül, de ez nem minden, mert nem is oltatja, szv lényegében a kutya nem is létezik hivatalosan. Ha vmi komolyabb baja van, akkor egy ismerősével elrendezi a dolgot feketén.
2018. dec. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem bízzunk az emberekben.. A következő lépés pedig az lesz, hogy gyereket is csak úgy lehet vállalni, ha vizsgáztunk a neveléséből?
2020. jan. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!