Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem raknak bilètàt a...

Miért nem raknak bilètàt a kutyákra szilveszter előtt a gazdák?

Figyelt kérdés

Tavaly és tavaly előtt is mentem buliba szilveszter este. Vidéken lakok, minden utca tele volt kutyákkal az utcán. Párat sikerült megàllìtanom, egyiken sem volt cím /telefonszàm.. Úgy visszavittem volna őket haza, de így nem tudtam. Nyilván siettem, chippet olvastatni nem tudtam volna. De ha lett volna rajtuk cím, gyorsan hazavittem volna őket.

Miért nem raknak bilètàt a kutyákra a gazdik? Legalább ilyenkor. Komolyan nem értem.

Hülye petarda meg tűzijáték, egyet értek, de miért nem figyelnek ilyenkor jobban az állatra, illetve miért nem látják el bilètàval?


2018. dec. 31. 07:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Enyémek bolhanyakörvén (Kiltix) nonstop van biléta, névvel és telefonszámmal. Panelban lakunk, nyilván nem fognak megszökni, amúgy is otthon vagyok velük bulizás helyett, de ettől függetlenül egész évben van rajtuk biléta. 1000ft volt darabja, bőven megéri az árát. Fél perc alatt hazakerül a kutya. Chipesek is, szuper dolog, de leolvasó nélkül szart se ér. A bilétát mindenki le tudja olvasni.


Múltkor pl találtam egy kutyát, volt nyakörve, megfogtam és hazavittem a másik 3 mellé... annak ellenére hogy hazafelé menet majdnem megtámadott egy yorkit... biléta az nem volt rajta, szombat este már nem volt nyitva egy állatorvos sem, így 2 óra várakozás után a közteresek olvastak chipet. Kiderült hogy a szomszéd utcából lógott meg... 2 perc alatt haza került volna, ha lett volna bilétája. Ehelyett 2 óráig hurcigáltam a nagytestű kutyát :D

2018. dec. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
ma 10:27-es: nekem kutyám nincs, csak cicák, ök meg akkor a legnyugodtabbak, ha kinn lehetnek a megszokott helyen a kertben. Igaz, hogy errefelé nem igazán nagy a durrogtatás, de a lakásban teljesen megőrültek, amikor megpróbáltuk benn tartani őket, kinn meg teljesen nyugodtan alszanak a helyükön.
2018. dec. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!