Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit kéne csinálni vele?

Mit kéne csinálni vele?

Figyelt kérdés

Van egy kutyám aki nagyon fél a tűzijáték és a petárda hangjától viszont fél 2kor volt kint utoljára, akkor végezte el a dolgát is viszont azóta már kb 6x levittem de csak a kapuba visszafut és nem akar pisilni se. Ez még a kisebb probléma viszont az a baj hogy ő a lakásba akkor se piszkít ha nagyon kell neki és nem hiszem hogy fél 2-től holnapig kibírná. Kérlek adjatok tanácsot hogy hogy tudnám rávenni hogy legalább pisiljen.

Amúgy boldog új évet mindenkinek☺



2018. dec. 31. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyanez a gond. Tavaly valamikor hajnalban pisilt, amikor már csend volt. Addig hiába vittük ki. Inkább tartogatta.
2018. dec. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is fél. De nem tűzijátékoznak non-stop. Vezeted határozottan, erősen tartva, és mikor lesz egy kis szünet a zajok között leül pisilni. Nem kell visszaszaladni vele a kapuból, csak mert bepánikol!
2018. dec. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tudsz tenni. Szétfakadni nem fog. Tény, hogy nem lesz neki kellemes olyan sokat tartogatni, de ha már muszáj, akkor ugyis bepisil. :) nem lesz gond. :)
2018. dec. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is fél, most tuti nem megyünk ki. Igaz, mi 6 óra körül voltunk kint utoljára, de 11 felé még megyünk. Kis településen élünk, ahogy megfigyeltem, itt 11 körül van viszonylag nyugi, addigra sokan már eldurrogtatták a szarjaikat, a többi hülye meg tartogatja éjfélre. Hátha nálatok is sikerül ebben az időpontban kimenni még egy pisire.
2018. dec. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
kettes vagyok. Most vittem ki megint egy öt percre, mint írtam fél a durrogástól, mégis leült rögtön kiereszteni a pisit, utána persze húzott haza. Ha nagyon kell neki, leül, ki kell vinni a kapun túl, még ha húzza is a száját!
2018. dec. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi is kimentünk most, nem vártam 11-ig, mert egy ideje csend van kint. Volt gyors pisi, sőt kaki is. Igaz, most nem variált annyit, hogy melyik is lenne a legmegfelelőbb hely. :D
2018. dec. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ végül voltunk kint és sikerult szerencsére☺☺
2018. dec. 31. 22:20
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jó :)
2018. dec. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!