Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek nem sovány ez a...

Szerintetek nem sovány ez a kutya?

Figyelt kérdés

Vagy ilyennek kell lennie egy pitbullnak?

[link]


Összehasonlításképpen, Ő Cesar Millan Juniorja:

[link]


2019. jan. 3. 19:08
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy a pit és az amstaff két külön fogalom, de Azért mert nem ilyen ugyanolyan alkatúak, atól még Cesar pitbullja pitbull. Vagyis őszerinte az, és akkor Daddy sem volt pitbull?

[link]

[link]

2019. jan. 3. 20:10
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Atyaég. Na az viszont valóban iszonyat kövér kutya. Pitbullhoz nem sok köze van
2019. jan. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Annyira pitbull, mint amennyire egy cokker spànielt el lehet adni springernek. Hasonlóak, de csak hirtelen rànézésre.
2019. jan. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Amerikában pitbullt mondanak minden bull jellegű kutyára, ahogy Magyarországon is pitbullt vagy staffit mondanak minden bull jellegű kutyára, aztán ilyen fajta tiszta kutyát még életükben nem is láttak igazit...arról nem is beszélve hogy nálunk nagyon kevés igazi pitbull terrier van. Kérdező, most ha Ceaser azt mondja hogy ez a kutya vizsla, akkor azt is elhiszed?
2019. jan. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Eddig se tartottam sokra CM-et, de ezek a kutyák valami borzasztóan néznek ki... De nyilván azért kell felhízlalni őket, mert akkor lustábbak és nyugodtabbak.

Kérdező, az egyetlen pit amit belinkeltél, az az első kép. Az összes többi amstaff, bully vagy keverék.

2019. jan. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Cesar nem mondaná azt arra a kutyára, hogy vizsla:D

Köszönöm, szóval akkor az igazi pitbullok vékonyak és erősek, szépen izmoltak, de nincs rajtuk túl nagy izomtömeg?

2019. jan. 3. 20:46
 17/23 anonim ***** válasza:
A súlyuk 90%a kb izom (Enyhe túlzás, nézd el.), de nem. Nem a kutyàk felfújt bodybuilderei.
2019. jan. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Miért, az elsőn szerinted nincs nagy izom?
2019. jan. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
59%

Kedves kérdező!

Keress rá arra hogy Bully és akkor meglátod, hogy amit másodikra belinkeltél kutyus az Bully nem tudom melyik típusa.

Igazából én is azt hittem régebben hogy bully is pitbull csak másabb alkata lett a a kutyának mire felvilágosítottak, hogy nem ugyan az a fajta és teljesen máshogy néznek ki.

2019. jan. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
37%
19: Amikor megvilágosodik egy 15 éves kis suhanc...
2019. jan. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!