Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a tacskóról? Szerintem túl hengeres és olyan nem is tudom, csúnya.

Figyelt kérdés

Nincs meg az a szép tacskó alkat, a felhúzott has, kirajzolósó mellkas.

[link]


Mert pl ők vhogy tacsisabbak, nem ér földig a mellkasuk, nem 2 centis lábuk van. Igaz dagik, de ha vékonyak lennének, akkor meglenne a felhúzott has is.

[link]


2019. jan. 4. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:
61%

Szálkás Daxli az igazi! :)

De kinek melyik tetszik.

2019. jan. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első egy standard tacskó, sajnos ilyenek. Ugyanúgy nem szépek nekem és nem értek egyet az ilyenné tenyésztésükkel, ahogy a bulldogfélék standardjával se. Egészségtelenné tenyésztik őket azzal, hogy a lábukat túl rövidre, a testüket túl hosszúra tenyésztik.
2019. jan. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem a sima tacskereket de a kutya táras képen nézz ki úgy ahogy kell.
2019. jan. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nos ha tacskó, akkor tacskókopó.


A standard tacskók iszonyatosak

2019. jan. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
esetleg a törpe tacskóknak nem jobb az alkatuk vmivel, mint a normál méretűé?
2019. jan. 4. 21:59
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az első kép tényleg extrém eset, ő egy nagyon hosszú kutyus, az ideális az, ha majdnem ugyanakkora a marmagasságuk mint a hosszúságuk. De nem vagyok biztos benne, hogy ő tényleg tacsi, kicsi a mellkasa, így inkább törpetacskónak mondanám. Összehasonlításképpen:


Ő egy tacskó (35 centis mellkassal, a törpének ez alatti):

[link]


Ő pedig egy fajtatiszta törpetacskó:

[link]

[link]


Leginkább az utóbbi azért tűnik hosszabbnak, mert hosszra azonosak, de alacsonyabbak és kisebb a mellkasüregük. Persze nem számítva a túltenyésztést...


[link]

A cikk pedig pontosan elmondja milyen egy tacskóval élni, a világ legdrágább élőlényei, szeretnivaló kis szőrgolyók, függetlenül attól hogy néznek ki

2019. jan. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ó, és a két egymás alatti kép ne tévesszen meg senkit, éppen jóllakottan készül a napi szunyókálásra, ő egy vékonyabb fajta, nem éheztetjük vagy ilyesmi :D De jól látszik amit hiányoltál, a felhúzott has, kirajzolódó mellkas, formás-izmos fenék, ezért is raktam be saját képet
2019. jan. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szép, honnan van??!

Ez az, amiről beszéltem, köszönöm!!

2019. jan. 4. 23:07
 9/9 anonim ***** válasza:

Orosházáról, nem tenyésztőtől, de a szülők törzskönyvezettek mindketten, és ő is az :)

Éppen azon vacilláltunk, hogy milyen fajta legyen első kutyusnak egy 14 és egy 10 éves lánynak, ne legyen annyira kényes, lehessen vele játszani, sétálni és szerethető, illetve szerető legyen. Az egyik délután vetette fel a húgom a tacskót, és még aznap sétáltunk az utcán, hát szembejött velünk egy anya két kölyökkel :D Megkérdeztük, hogy esetleg nem eladó-e valamelyik pici, a kisfiút mondták hogy árulják :D Életem legjobb döntése volt amikor elhoztuk, ez 5 éve volt :)

2019. jan. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!