Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baj, ha sokat sétálok a törpe...

Baj, ha sokat sétálok a törpe tacskómmal?

Figyelt kérdés

Minden reggel 1-2 órát és este 1-2, néha 3 órát sétálunk. Nem erőltetem, meg az ő tempójában haladunk, de nem sok neki ez, nem lesz tőle baja, ha sokat sétál?

Ilyen hidegben adok rá kabátot, ami meleg és nem ázik át.


2019. jan. 5. 08:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát figyelj. Ha nem akar tovább sétálni azt tudatja veled, es nem megy tovább,aztán ölbe kell hazavinni. Volt már rá példa nekünk is:)) igaz nem tacskó volt,de hasonlóan kiskutya:)) nem hiszem, hogy ártana,de nem tudom:)
2019. jan. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk tacskó-yorki keverékünk van, 8 éves múlt. Időnként van a városunkban nagy kutyás séta, a mostani szilveszterin 101 kutya volt ott a gazdáikkal. Na most képzeld el az ingerkörnyezetet, plussz a 2 és fél-3 óra sétát amit megteszünk, réten és erdőben. Hazaérünk, megfürdetem, még pörög fél órát, majd elfekszik, de csak mert mi is. Ha azt mondanám séta, ott ugrálna az ajtóban :D

Szóval ne aggódj, szívós kis cuccok ezek.

2019. jan. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, az enyém is ilyen, aktív, szívós. Van egy idős kis társa. Délután, amikor csak egy 20 perces pisiszünet van, akkor még annyira pörög, akkor is menne. Ilyenkor azt csinálom, hogy beülök a másik kutyusom mellé őt simizem, közben az ajtót nyitva hagyom és a folyosó-szoba hosszában dobálom neki a labdát még vagy 30-40x és akkor jön oda ő is simit kérni:D
2019. jan. 5. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!