Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S! Kutya csokit evett,...

S. O. S! Kutya csokit evett, mit tegyek!?

Figyelt kérdés

Hoztam be a tálkáját reggel, hogy beletegyem az ételét. Követett ő is a házba, én meg a hűtőn felejtettem egy kávés csokit, amit megérzett, leszedte a hűtőről és én próbáltam kiszedni a szájából, de lenyelte.

A csokiról:

Akkora volt mint egy bombon, folyékony kávé volt a belsejében, műanyag szerű valamivel volt becsomagolva, és a kutya a csomagolást is!

A kutyáról: középtermetű (mélyhűtőm van,ha feláll két lábára úgy éri fel a tetejét) keverék, 7 hónapos kutya.

Kétségbe vagyok esve, vasárnap állatorvos pedig nem rendel!



2019. jan. 6. 12:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

Ügyelet sincs a közelben?

Ha nincs akkor keress a neten egy tetszőleges ugyeletet, hivd fel es mond el mi volt.

Segíteni fognak

2019. jan. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%

Az ügyeleten telefonos segítséget tudsz kérni :)

Esetleg itass vele tejet (ha érzékeny rá), azzal szépen meghajtatod és kevesebb szívódik fel belőle.

2019. jan. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

Ennyi csokitól nem lesz baja.

Én inkább a csomagolás miatt aggódnék, hogy vajon kijön-e belőle.

2019. jan. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nincsen, mert falun élünk, rettenetesen csúszik az út, ahhoz, hogy kocsival elmenjünk a városba :(
2019. jan. 6. 12:36
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Tudom, hogy milyen csoki volt. Az elég pici, kevés kávéval. Egyik sem tesz jót a kutyának, de nem hiszem, hogy egy akkora kutyának baja lenne tőle. De ahogy az első írja, fogod a telefont és felhívod bármelyik állatkórházat. Ügyelet mindenhol van. Elmondod, hogy mi volt, ők meg mondanak rá valamit. Ha azt mondja, hogy nagy a baj, akkor beviszed a legközelebbi ügyeletre.
2019. jan. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Andizsuzsi ***** válasza:
75%
Utolsóval értek egyet, a csomagolás miatt aggódnék. Ha jól emlékszem alufólia és celofán van rajta.
2019. jan. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem is a bonbon nagyságú csoki a baj, mert az nem akkora mennyiség, hanem az, hogy csomagolással együtt ette meg. Hívj fel random állatorvost, bárhol az országban, próbálj keresni ügyeletes állatorvost google-ban, valamelyik csak felveszi és kérdezd meg, mire figyelj, mekkora gond, lehet-e belőle nagy baj. Szerintem valamelyik állatorvos tud mondani valami hasznosat.

De most hívogasd őket, ne később.

2019. jan. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
23%

SEMMI BAJA NEM LESZ!!!


Ne foss és ne told túl!

2019. jan. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 AnswersPro válasza:
Ügyelet van? Egyébként ha nem evett olyan sokat akkor nem lesz baja, ne félj!
2019. jan. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell pánikolni !

A csoki nem okoz neki gondot. A csomagolás lehet, simán kijön majd belőle. Akkor kell orvos, ha látod a kutyán, nincs jól, öklendezik, netán hányna is.

2019. jan. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!