Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyáknak milyen hideg a...

A kutyáknak milyen hideg a túl hideg?

Figyelt kérdés

Minusz hány Celsius fok ami már veszélyes lehet.

Van egy közepes termetű keverék és egy kisebb tacskó keverék kutyám.

Kint vannak és kint is aludnak. Van nekik egy szigeltelt "szobájuk" (ugymond egy olyan hely ahol kiszoktunk menni.)

De ott nincs semmilyen radiátor vagy ilyesmi.

Az ajtot valamennyire nyitva hagyom hogy kitudjak menni. De ott bent is minusz celsius fok van mert ott van a vizük és az is megfagy.

Látom rajtuk hogy reszketnek de be meg nem hozhatom őket. Nikecel van alattuk és egy szalmazsák és 2db nadrág.

Szerintetek??



2019. jan. 11. 22:43
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Egy olyat amit a képen van simán megtudom csinálni. Holnap neki is kezdek. Egyébként akármilyen furcsa teljesen becsuktam az ajtót is egyáltalán nem reszketnek.
2019. jan. 12. 20:28
 22/24 anonim ***** válasza:
52%

Nálunk szálkás szőrű tacskó keverék meg egy nagyobb termetű zömében labrador simán kint van még ebben az időben. Egy kutyaházban vannak (bőven beférnek), ami szalmával vastagon kibélelt. Még a kicsi sem fázik. A nagyobb sokszor be sem akar menni.

Ha hidegebb lesz, akkor bemennek egy melléképületbe, ahol kb. 10 fok van.

Már korábban fel kellett volna készülnöd a télre - itt nálunk ezen az éghajlaton, bizony szokott fagyni télen esténként, és meg kellett volna csinálni hőszigetelve a kutyaházat.

2019. jan. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Eleve egy hőszigetelt melléképületben vannak ahol most csináltam meg nekik azt a kutyaházat ami a képen is volt.
2019. jan. 13. 22:23
 24/24 anonim ***** válasza:
Szerintem annak már elégnek kell lennie.
2019. jan. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!