Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Penny-ben felétek is megszün...

A Penny-ben felétek is megszüntették a kilós kutyaszalámi árusítását?

Figyelt kérdés
2019. jan. 14. 21:32
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
0%

Miért van az, hogy a kérdező szimpatikusabb számomra, mint a válaszolók ?

Egy kicsit nézzetek már körül a világban. Sokan embereknek nem jut olyan kaja, mint, amit egyesek a kutyákkal etetnek meg. Nem szégyenlitek magatokat ?

Egyáltalán honnan tudjátok, hogy az a jó minőségű táp egészséges a kutyáknak , mikor még az emberi étkezésre szánt anyagokról sem lehet biztosat mondani.


Lásd régen a tej, Élet , Erő,Egészség volt, de mostanra vannak már problémák. Étolaj kontra sertés zsír. 30 éve valami hülye kitalálta, hogy zsír milyen káros, és mi van most, egyes kutatások pont az ellenkezőjét igazolják.

Ti meg itt egy szelet csokin ki vagytok akadva....

Elment az eszetek ? A gyerekedet minden szarral eteted, mert már nincs is más amit megvehetnél, és akkor a kutya csokiján szarakodtok ?

2019. jan. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: Olvasd vissza a válaszokat. Mi jóindulatból tanácsot adtunk neki, leírtuk, hogy a kakaó méreg és ezen változtatnia kellene, erre olyanokat ír válaszként, idézem "vicc, hogy nem ehet kakaó tartalmú ételt" meg hogy "segglyuka és véleménye mindenkinek van".


Nem azzal van bajunk, hogy megveszi a szalámit és azt adja neki, mert jutalomfalatként még akár el is menne, a baj az, hogy konkrétan ő ezzel eteti! Ezt szaknyelven úgy hívják, hogy minőségi éheztetés, mert sem tápanyag, sem vitaminok nem jutnak a kutya szervezetébe abból a szalámiból. És akkor mellé még szórja neki a méreg tartalmú kakaós kekszet/csokit is. Ajánlottunk neki olcsó tápokat is, de az sem kell neki, mert a Penny-s szalámi olcsóbb. Most erre mit mondjunk?


De hangsúlyozom mégegyszer, nem az a problémánk, hogy a klasszikus értelemben véve egészségtelen az étel amit ad neki, hanem hogy ebben a 200 Ft.-os szalámiban nincs tápanyag, nincs vitamin, semmi nincs. Gyakorlatilag vízzel eteti. A száraztápok összetételen lehetne vitatkozni, de legalább azokban már van valami, amit hasznosítani tud az állat szervezete.

2019. jan. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
0%

32-es.


Ne alacsonyítsd le magad, hogy magyarázkodni kezdesz.

A segglyuk 0 százalékot kapott, míg amire reagált az 100 százalékot. Mi is volt abban a hozzászólásban ?

Paraszt és féreg.....

Erre adtatok 100 százalékot.

Ez mindent elmond rólatok.

És nem ég az arcotok ti tökéletes kutyatartók.

2019. jan. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
100%

#33

Igen, nagyon jól látod hogy azokat a szavakat írtam, méghozzá teljesen jogosan. Tudod, hogy miért? Mert nekünk “tökéletes kutyatartóknak” kezd elegünk lenni, hogy milyen emberek tartanak állatot. Kiír egy kérdést amiben elmondja, hogy hülyeséget csinál a kutyájával ami konkrétan megölheti, mi megpróbáljuk elmondani neki hogy ezt nagyon nem így kéne, de mi vagyunk elszállva, mert hát mi az hogy nem ehet kakaót. Engedélyhez kéne kötni a kutyatartást, mert annak a szerencsétlen állatnak valószínűleg egészségesebb és hosszabb élete lenne egy felelős gazdinál. A kérdezővel már nem is próbálok szót érteni mert kizárta a külvilágot, csak hajtogatja a hülyeségeit és azt hallja meg amit akar. Nagyon sajnálom a kutyát, mást sajnos nem tudunk tenni.

2019. jan. 18. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
0%

#34


Miért van egy olyan érzésem, hogy még kissé gyerekes a gondolkodásotok ?

Ettél Te már olyan ételt, ami megölhet téged, hogy a saját szavaiddal éljek ?

Nem is kell válaszolnod.

Minden egyes nap eszel olyanokat.


A kutya élelmezésekor elolvasod a csomagoláson levő szöveget és ha abban az szerepel, hogy teljes értékű kutyatáp, akkor az összetétele már abszolút lényegtelen.

Teljesen mindegy, hogy a C vitamint a csalánból vonják ki, vagy eperből, vagy rothadt halak teteméből.

Legyen meg vitaminok, nyomelemek, zsírok, fehérjék aránya.

A csoki pedig ilyen mennyiségben biztosan maradhat.

Nincs szükség hangzatos szavakra, hogy ezzel megölöd a kutyát.

Te magad sokkal több olyan anyagot veszel nap mint nap magadhoz, amit a mai tudomány nem tart szerencsésnek.

A kutya kimegy az utcára és beszívja a kipufogó gázokat. Megöli a kutyát ? Hát persze, de ez téged nem gátol meg abban, hogy beülj az autóba, odapöfögj az orra alá, csak azért mert nem tudsz elmenni lábon a 400 méterre levő üzletbe.

Akkora álszentek vagytok, hogy az párját ritkítja, de leginkább gyerekesek.

2019. jan. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
0%

Úgy imádom mikor mikor nyomogatjátok a bosszú pirosat....

Jól szórakozom rajta....

Én meg mindenkinek a zöldet nyomogatom.

De sebaj, idővel lesztek Ti is felnőttek.

2019. jan. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 waltgab ***** válasza:
39%

Érdekfeszítő olvasni a hozzászólásokat, de én azt javasolnám a tisztel Hölgyeknek és Uraknak, hogy tartsanak önismereti órát.

Ha a "paraszt és féreg" 100 százalékos tetszést aratott, akkor talán megkockáztatom, hogy akik ezt megszavazták azoknak lehet, hogy nem való egy kutya, de nem való az emberi érintkezés semmilyen formája sem. Én azt szoktam mondani, hogy csak azt írd le, amit anyádnak és apádnak is a szemébe mondanál. Aki írja az lehet, hogy csak 15 éves, míg akinek írod az meg lehet, hogy 70. Vajon megtennéd ezt ,ha nem tudnál a net névtelensége mögé bújni ?


A másik hozzászólást ami a vitaminokról és összetételükről szólt viszont nullára értékeltétek, holott abszolút 100 százalékban helyes volt az írás, csak a kémiát kellett volna jól elsajátítani és akkor tudnátok, hogy a vitaminok molekulák, melyeket bárhonnan ki lehet nyerni, az akkor is ugyanaz a molekula lesz. Éppen ezen alapul az éhező afrikai lakosság megsegítésére tett erőfeszítések, hogy rovarokból készítenének teljes értékű emberi ételt.

Magyarán a kutyák részére is felhasználhatóak lennének a rovarok.


És a piros/zöld kezet nem arra kellene használni, amire használjátok, mert ez így tényleg gyerekes.

2019. jan. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 waltgab ***** válasza:
20%

A mai napon új információhoz jutottam, amit minden "jó minőségű" táppal etető gazdának érdemes egy életre megjegyeznie.


2019.01.19-én, azaz a mai napon 19 órától ment egy műsor a Da Vinci csatornán, Evolúció mítosza címmel.


A műsorban a kutyákról is volt szó.

Ami a lényeg:

A kutyák az evolúció folyamán egy új enzimmel gazdagodtak, ami a keményítő lebontásáért felelős. 28-szor !!!!! aktívabb ez az enzim a kutyákban, mint a farkasokban, azaz a kutyák emésztése nagyobb részben vált alkalmasabbá a keményítő, mint a hús lebontására. Miben is van keményítő? Például a gabonafélékben.

Hoppá.... micsoda pálfordulás.

Akkor fussunk neki mégegyszer. Mitől lesz jó minőségű egy táp ? Magam is meglepődtem, de semmiképp sem a magas hústartalomtól.


Kíváncsi vagyok a véleményetekre.

2019. jan. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
40%

Waltgab , ugye nem gondolod komolyan, hogy bármelyik is visszajön és azt mondja, hogy tévedtem.

Meglepődnék, ha valamelyikben lenne ennyi vér.

2019. jan. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 A kérdező kommentje:

#38


Láttam én is a műsort. :)


A 24-es hozzászólásomban mit is írtam?


"Azt viszont senki nem veszi észre, hogy a hosszú idő, amit a kutya az ember mellett töltött generációról generációra, genetikailag szépen hozzászokott az emberi ételekhez."


Mit fognak ehhez szólni a nagy arcok ?

2019. jan. 19. 22:33
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!