Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ilyen rohadt drága...

Miért ilyen rohadt drága minden normális jutalomfalat?

Figyelt kérdés

Nézegettem a petissimon a jutifalikat, 80gramm azt 800forint meg ilyenek! Mégis ki ad ki ennyi pénzt egy maréknyi snackre??

Oké, ott a hagyományos(virsli, sajt, főtt répa karikák, almakockák), de ha szeretnék neki venni ilyen finomságokat, ami ugyebár nekik készült és magas hústartalmú meg vitaminozott és finom, akkor kb nem tehetem meg, max a legolcsóbb sz*r kekszet, aminek se íze, se bűze ..

Főleg akinek nagyobb testű vagy több kutyája van ..

Ti szoktatok venni ilyesmit? Ha igen, akkor melyiket? Vagy mivel jutalmaztok és mivel kedveskedtek a kutyusnak?


2019. jan. 16. 10:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk a vásárolt jutalomfalat ok a freesnapfben: 2000ft szárított husi csíkok, amiket én itthon összekockázom ollóval. Van belőle kockázott is, de az úgy sokkal kevesebb, és nem éri meg nekünk. Így 10 perc ráfordítással ugyanazt érem el. Egy egész zacskó elég egy hónapra. Illetve veszek 1600ftért szárított halat, ami kB másfél hónapig kitart, mert abból napi 2 szemét kapnak, szóval napi 4 szem fogy. Tanuláshoz a szárított húst, illetve almát, jobb minőségű virslit, és néha sajtot használunk. Szerintem ez megfizethető így.
2019. jan. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
90%
Lehet jutalmazni olyan táppal, ami nagyobb szemű, és nagyon jó fajta, és amit kajaként nem szokott kapni.1-2 ezerért jó sok szemet kapsz.
2019. jan. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Utolsó, jó, hogy mondtad ezt a szárított halacskát, ugyanis a kutyám imádja a halat(és a nyulat) és eddig még nem találkoztam vele, de most találtam rendelhető helyen.

Köszi:)

A szárított husit akkor megoldom itthon(elég ha sütőben alacsony fokon sütöm? vagy kell hozzá vmit adni?).

A pedigree markies a kedvenc falatja és akkor néha kap ilyen "drágát", amiket linkeltem, de csak ritkán és nem sokat.

Köszönöm a válaszokat és az ötleteket:)

2019. jan. 16. 15:47
 14/16 A kérdező kommentje:
12-es, ez bennem is megfordult már, és régen egyszer vettem is ezt a frolicot, igaz nem túl jó minőség, de puha kis karikák, fél kilósba lehet kapni.
2019. jan. 16. 15:48
 15/16 A kérdező kommentje:
Pl a platinum is puhább, az is jó lehet jutinak, nem?
2019. jan. 16. 15:53
 16/16 anonim ***** válasza:
Én pl megveszem, mert azt imádja a kutyám és nyilván nem degeszre tömöm vele. Egy hónapig minimum kitart egy zacskó nálunk. Premiere Mini Cubes a neve, amit venni szoktunk, csak csirkehús + répa + spenót van benne. Kicsi és puha, egészséges, nem valami színezett művacak. Mondjuk én csak és kizárólag trükk tanításhoz használok jutifalit. Nekünk bevált.
2019. jan. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!