Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak szerintem rossz ötlet...

Csak szerintem rossz ötlet egy szobakutya mellé egy nagy testalkatú, felnőtt kutya?

Figyelt kérdés

Van egy 1,5 éves Bolognese kutyám.Félig benti,kinti kutya.

Télen bent van,nyáron többnyire kint az udvaron.


Apám a fejébe vette,hogy szeretne egy kutyát kintre,olyan "házőrzőt".

Kinézett egy labradort.Aki már felnőtt.


De én félek,hogy bántaná a kicsit,meg folyton fegyelmezetlen lenne,ha másik kutya lenne és kaparná az ajtót.


2019. jan. 20. 02:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
35%
Gondolom apád megunta, hogy egy olyan kis seggdugasz macskát kutyának csúfoltok és el van kényeztetve, szeretne egy normális kutyát. Én veled vagyok fater!
2019. jan. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akartok agresszív kutyát, ne neveljetek olyat.


Az én kutyáim (2 amerikai staffordshire terrier és egy ír farkaskutya) vígan elvannak a szomszéd tacskójával

2019. jan. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
A labrador se nem nagy testű, se nem házőrző. És garantálom hogy be fog kattani, mert nagyon nem annyi foglalkozást igényel mint egy bolognese
2019. jan. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Sajnos neki ez a mániája,hogy nagy testű legyen.

Nem tudom miért,én jobban örülnék egy tacskónak,vagy valami másik kistestűnek.

2019. jan. 20. 14:39
 15/17 anonim ***** válasza:
Tény, van, aki eleve nem kockáztat a kutya láttán, én is nagyobb biztonságban érzem magam a kutyám társaságában a kinti séták alkalmával, tényleg van egy ilyen vonzata is. De aki be akar törni, az megtalálja a módját, hogyan iktasson ki egy kutyát, szóval inkább riasztót javaslok, még akkor is, ha ragaszkodik apukád a kutyához is a tekintélye miatt. Mellesleg a labrador nem házőrző típus, ennek utána kéne jobban járni. Amúgy meg összeszoktathatók, többnyire nevelés kérdése, meg persze az ivartalanítás fontos.
2019. jan. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Egy kis infó:

[link]

2019. jan. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Ugye apukád tudja, hogy ha nem mozgatják a labit, akkor majd elszórakoztatja magát?


Szökni fog és/vagy felásni a kertet.

2019. jan. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!