Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek mi a véleménye arról a...

Kinek mi a véleménye arról a lányról, aki végigvideózta a kutyája utolsó napját, mielőtt elvitte elaltatni?

Figyelt kérdés
Feltette az instagramra, vagy facebookra, teljesítette az utolsó napját szegény kutyának (mint a halálraítélteknél), közben vigyorog a telefonjába. A Bochkor műsorában láttam belőle részletet. Ráadásul hiába volt idős a kutya, örült mindennek, nem úgy nézett ki, mint aki fekszik csak, meg sem tud mozdulni, de a lány eldöntötte, hogy ez az utolsó napja. Az életösztön benne volt. Szerencsére nem láttam végig, de nekem ennyi is elég volt, amit láttam. Az ilyen ember mit érez közben? Miért kell felpakolni a világhálóra? Hogy képes valaki a saját kiskutyájából bohócot csinálni? Aki látta, tudja, miről szól a kérdésem.
2019. jan. 26. 14:32
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Értem én, hogy nem kell homokba dugni a fejünket, de a kérdésem lényege az, hogy miért kell ezt feltölteni bárhová is? Nekem is volt benne részem, hogy el kellett altatni a kutyámat annak ellenére, hogy mindent megtettünk érte, de nem csináltam belőle "hírnevet".
2019. jan. 26. 15:21
 12/21 A kérdező kommentje:
86%-os válaszoló! Egyáltalán nem fújjogtam senkire, a lányra vagyok kiakadva. Viszont pont ezért kérdeztem a véleményeteket, hogy manapság ez tényleg ennyire általános? Ráadásul nem is pontoztam semerre sem a válaszokat, ha ez lenne a gond(od).
2019. jan. 26. 15:25
 13/21 anonim válasza:
64%

Amiről te beszélsz egy igazán érzelmes videó, és teljesen értelmetlen és felháborító a felháborodásod-.-" és akkor mi van ha ő így dolgozza fel az elvesztését? Te is láttad hogy örült mindennek, töltötte volna az utolsó napját ugyan úgy mint a többit? Én ugyan nem nézem ezt a műsort hanem az eredeti videót láttam instán, miért csinálna bohócot a kiskutyájából, mert belátást enged más embereket is ebbe az érzelmes napba ami fontos volt mindkettőjük számára, azt meg nem látod ahogy meghal szegényke, csak hogy ott vannak már az állatorvosnál..

Azt meg nem tudhatod hogy milyen problémája volt a kutyusnak, pár pillanat az az életükből amit te látsz a videón. Jobb lett volna ha várnak az utolsó pillanatig amikor már annyira fájdalmakban van a kutya hogy mozdulni se tud?? Ez lett volna az embertelen bánásmód, nem ami történt.

2019. jan. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom 13.! Ez nekem valahogy nem fér bele. Tegye el otthonra magának a kiskutya utolsó napját, de ne kürtölje tele a világhálót. Ezek szerint tényleg más a felfogásom, mint az eddigi többségnek, aki írt. Azzal egyetértek, hogy örömet akart szerezni neki, de személy szerint úgy gondolom, ez magánügy, nem posztolgatnivaló.
2019. jan. 26. 16:03
 15/21 anonim ***** válasza:
57%
Van aki túl tud látni saját magán is.
2019. jan. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
70%
Biztos, hogy "híres" kutya. Volt insta oldala vagy youtube csatornája lehetett vagy a kutyának vagy a csajnak. És igen vannak emberek akik ezt felteszik az internetre. Arról is biztos hallottál mikor a daganatos kutyával a gazdája világot járt és teljesítette a kutyájának a bakancslistáját? Na az is egy hasonló sztori. És ebből látszik mennyire szereti a kutyusát. Vannak akik ezt szeretik kimutatni és nem a szoba sarkában bökni a beteg kutyájával hogy jajj szegény Morzsi holnap meghalsz. Hanem még azt az utolsó napot is boldogan átélni élményekkel teli. Ha neked ez sok akkor lépj túl rajta. Van aki így van aki úgy. Nem kell ezen rágódni.
2019. jan. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
82%

Megnéztem a videót és te pontosan azt szajkózod, amit a csaj meg a mellette ülő fickó mondott. Pontosabban csak a fickó tért ki a videó kérdésére.


Véleményem szerint el van bagatelizálva a dolog. Nem is kicsit.

Az altatás kérdése tisztázva: 18 éves kutyáról van szó. Nem tudhatjuk mi áll az altatás hátterében. Még ha látszólag egészségesnek tűnik is.

Kivárni az infúziót, meg a kínlódást kegyetlen, önző dolog. Az ember is utálja, ha már ki van szolgáltatva ilyen szinten. Az állatunkra miért kényszerítenénk rá ezt az életet? (Ez a megjegyzés inkább az álszent p...nak szól a videóban. Ganxsta fel is tett neki egy tök jogos kérdést amúgy, amire válasz persze nem érkezett, pedig találó volt.)


A videó része:

Van egy könyv (egy kutya bakancslistája a címe, egyébként nagyon jó) az írója az egész életét leírta amit a kutyával töltött, az utolsó pillanatig. Nem akarom elspoilerezni, de érdekes módon nem hallottam, hogy bárkiből is heves érzelmet váltott volna ki, hogy pénzt csinált a kutyája életéből, halálából. És nem egy ilyen könyv készült már.


Ennyi erővel emberek szenvedéséről se készítsünk filmet, mert mégis milyen dolog az, ha egy életrajzi film arról szól, hogy éli utolsó napjait szegény beteg.


Az eredeti videót sem láttad, mi van ha ez egy olyan yourube csatornán van fenn, ahol a kutya boldogabb napjain is szerepelt több videóban. Akkor nyilván azért tette fel ezt is, hogy a követők lássák, boldog volt az utolsó napja.


Tehát igazából morális kérdést csinálni ebből felesleges. Nem vagyunk egyformák.

Manapság az internet tele van ennél borzasztóbb, erkölcsileg megkérdőjelezhetőbb dolgokkal is.

2019. jan. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
17.! Így van. Nem vagyunk egyformák. Köszönöm, amit írtál.
2019. jan. 26. 16:26
 19/21 anonim ***** válasza:
32%

Látszólag életrevaló, boldog kutya, nem olyan beteg, hogy ne bírna még élni.

de ez nem rám tartozik a lényeg, hogy ahogy röhögve végigcsinálta, attól felfordul a gyomrom .. Aki igazán szereti a kutyáját az nem bírta volna így ..

A lány pont olyan, mint a mai p*csák, akik figyelemre vágynak és kb jobban tudod az életritmusát, mint ő saját maga, mert szó mindent kirak, mikor hova megy, mit csinál, mikor kel fel, mit eszik stb ..

2019. jan. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
17%
A mai fiataloknak nagyon fontos a "hírnév" de ha belegondolsz régen nem volt ilyen, hogy altatás, a szomszéd lapáttal verte agyon a farkaskutyáját
2019. jan. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!