Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek mi a véleménye arról a...

Kinek mi a véleménye arról a lányról, aki végigvideózta a kutyája utolsó napját, mielőtt elvitte elaltatni?

Figyelt kérdés
Feltette az instagramra, vagy facebookra, teljesítette az utolsó napját szegény kutyának (mint a halálraítélteknél), közben vigyorog a telefonjába. A Bochkor műsorában láttam belőle részletet. Ráadásul hiába volt idős a kutya, örült mindennek, nem úgy nézett ki, mint aki fekszik csak, meg sem tud mozdulni, de a lány eldöntötte, hogy ez az utolsó napja. Az életösztön benne volt. Szerencsére nem láttam végig, de nekem ennyi is elég volt, amit láttam. Az ilyen ember mit érez közben? Miért kell felpakolni a világhálóra? Hogy képes valaki a saját kiskutyájából bohócot csinálni? Aki látta, tudja, miről szól a kérdésem.
2019. jan. 26. 14:32
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
27%

"...aki öreg korára megvakult, megsüketült, legyengült, ezért a gazdája úgy döntött, hogy el kell altatni."


Ennyit néhány ember érveléséről. Ha édesanyám majd olyan idős lesz, hogy nem tud egyedül elbattyogni a szomszéd kisboltba, lelövöm. De előtte elviszem nyaralni Hawaiira.

2019. febr. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!