Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legnagyobb mozgást...

Melyik a legnagyobb mozgást igénylő kutya?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A férjemmel fél éve gondolkodunk kutya tartáson(jó, valójában én vettem rá őt :D) és gondolkoztunk, hogy ahoz nekünk tényleg nagy mozgást igénylő kutya kell. Egy napját a -leendő kutyának leírom:

Reggel 5:30-6:00 kb 1óra futás/kocogás (a férjem csak fél útig jön mivel neki korábban kell menni dolgozni így hamarabb el kell készülnie)

-Hazamennénk majd indulnánk a munkába ahova szerencsére őt is vihetném

-A munkahelyemen többször vinném eü sétára

-Mivel a férjem előbb végez általában bejön és hozz ennivalót és így a kutyát is el tudná vinni egy 1órás futás/kocogásra majd én is eltudnám vinni munka után.

-Hazamennénk. Ebéd főzése. Majd ha utána van időnk (olyan este 18-19fele járna) van közeli hegy ahol akár több órán át is tudnánk lenni.

Hétvégén meg szinte sose vagyunk itthon. Az esetek 96% túrázunk vagy egyebet csinálunk.(itt is reggel és a délutáni futás benne van)


Nagyjából így lenne.vagy ha nem is a legnagyobb mozgás igényű kutya való nekünk..akkor milyen kutyát ajánlotok? Menhelyről szeretnénk, de akkor olyasmi keverék amit ti ajánlotok (vagy ha szerencsénk van akkor legalább fajtajellegűt)


2019. jan. 27. 20:08
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
A reggeli 1óra sétánk lenne sprint (vagyishát rendes gyors futás). Munka után lenne + 1óra kocogás + 1-másfél óra agyi intenzív fárasztás (kocogás és ebéd után)
2019. jan. 28. 21:08
 12/12 anonim ***** válasza:

Ígértem a csoportot:

[link]

2019. jan. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!