Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya fülét kell tisztítani?...

A kutya fülét kell tisztítani? Szerintem elég koszos

Figyelt kérdés
Nagy, lelógó füle van, így megáll benne a kosz.
2019. jan. 28. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Kell, néhány csepp baba olaj egy vattára és töröld ki vele, másik fülnél szinten egy vatta pár csepp babaolaj. Nagyon szépen ki lehet takarítani vele a fület.


De beleönteni magába a fülbe tilos!!

2019. jan. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A kutyakozmetikában alkoholos vattával törölgetik át.
2019. jan. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Veszel jó minőségű fültisztító folyadékot. Havonta egyszer használod a leírása szerint. A külső fül tisztítását pedig egy vattakorongra öntve ugyanazzal csinálhatod akár többször is.
2019. jan. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok


Én kutyakozmetikusként dolgozom,mi is babaolajjal szoktuk,illetve fressnapfban is lehet kapni biogance nevű fültisztítót az is nagyon jó,de nagyobb szennyeződéseket a babaolaj jobban lehoz.


Alholos vattát nem használhatunk a kutya fülébe!!!

2019. jan. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Viszont lenne akad egy kis probléma: nem a lelógó része koszos, hanem kicsit beljebb, mint itt a képen: [link]

Vattával nem igazan lehetne onnan kiszedni szerintem.

Amúgy ezt a baba olajat lehet kis kiszerelésben venni? (Ezen kívül másra nem tudnánk használni)

2019. jan. 29. 00:34
 6/8 anonim ***** válasza:

Jó akkor felejts el a babaolajat is meg az alkoholt is.

Veszel kutyák számára készült fültisztító folyadékot.


A hallójáratba öntöd, majd fél percig masszírozod, hogy cuppogjon. Ezután engedd útjára és ki fogja rázni. Ezután pedig töröld ki a külső hallójáratot.


Fültisztító pálcika tilos.


A kutyák fülét rendszeresen ellenőrizzük, és ha szükséges akkor heti szinten pucoljuk.


Ha büdös, piros, vakarja, vagy fekete cucc van benne, akkor pedig állatorvoshoz visszük.

2019. jan. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ez jó?

[link]

2019. jan. 29. 14:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen
2019. jan. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!