Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Mi lehet a kutyánk...

SOS! Mi lehet a kutyánk székletén?

Figyelt kérdés

Ma vettem észre, h a kutyánk olyat kakilt, mintha fehéres burok venné körül a székletét. Nem híg, nem véres, teljesen normális állagú. De a külseje!

Aggódom, mert szobakutya, és kisbabánk van.


2010. jún. 30. 15:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Szalonna?
2010. jún. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Néha ürül a kutyákból ilyen nyálkaszerű valami, a bélfalukról válik le. Hívj fel egy állatorvost.
2010. jún. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Az én kutyám is ilyen volt.Ezt oltással ellehet távolítani.Ez hosszú férges gilisztának vagy hosszú gyűrűs féregnek szokták hívni baba mellé nem ajánlott(mert mind a kettő nagyon veszélyes betegség) mert a betegséget mindenki elkaphatja még inkább a kisbabák bármennyire is szomorú megkell tőle válni.Olyan kutyát vegyetek ami oltva féregtelenítve van.
2010. jún. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
A féreg egyértelműen felismerhető, ne fesd az ördögöt. A nyálka is más, nehogy már egyből kidobja a kutyát.
2010. jún. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

A kutyákban nincs "hosszú férges giliszta", ilyen állatfaj nem létezik. Fonálféreg, vagy galandféreg.

Gyűrűsféreg a földigiliszta is, meg a galandféreg is. Összefoglaló elnvezés, nem önálló faj. Legaláb hülyeségeket ne írj!

2010. jún. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem most vettük. 13éves, és még sose volt benne féreg. Rendszeresen kap tablettát.
2010. jún. 30. 15:27
 7/14 anonim ***** válasza:
Semmi fertőző valószínűleg, de inkább mutasd meg egy dokinak. Nálunk is előfordul, de másnapra már semmi ilyen gond nincs.
2010. jún. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
eltűnt a válaszom.Én azt javaslom ,hogy adj a kutyának annyi csontot amennyitől nem kakil fehéret de erőlködik ezáltal a nyálka rámegy a kakira és belül kitisztul a kutyus bele.Menjetek el orvoshoz és nézzesétek meg lehet azért van ez mert nem tudja jól elvégezni a dolgát ez a csontos "recept arra való"ja és szerintem se kéne kidobni a kutyust.....akkor kár lett volna megvenni őt!Szóval menjetek el egy orvoshoz a bűz gumója miatt ki kell nyomnui szegénynek ja meg csináld meg neki a csontot
2010. jún. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó vagyok nem tudom azt hátul ,hogy hívják de ha elmész orvoshoz biztos megmondják mit kell nekimkiűríteni .Mert ez a "zacskó"ha megtelik az akár fájhat is nekik:(és az mindenkinek rossz lenne.Ha fiú akkor ezt a kettőt javasolom neki.Ha lány akkor nem tudom...
2010. jún. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Valami nem tetszett a gyomrának. Hurutos ilyenkor. Az idős kutyáknál már figyelni kell az étkezésre. Ennyi idős kutyával, gondolom, van ismert orvosotok. Hívd fel,megnyugtatatásul.
2010. jún. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!