Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit szóltok hozzá, hogy...

Mit szóltok hozzá, hogy vannak országok ahol tiltják az ivartalanítást?

Figyelt kérdés
2019. jan. 30. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Mik ezek az országok? Én nem hallottam ilyenről.
2019. jan. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Sok lehet a hererákos, méhgyulladásos kutya...

Meg úgy egyáltalán a kutya. Gondolom nem egy fejlett országról beszélünk. Ahol vagy felzabálják szerencsétleneket, vagy az olimpia eljöttével sorra mészárolják őket...


De hogy őszinte legyek, én ilyenről még nem hallottam 🤔


Ha a kérdező hajlik afelé, szívesen folytatnék egy eszmecserét.

Melyek ezek az országok? Mik a támogatói oldal érvei?

2019. jan. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Erre én is kíváncsi lennék kérdező, mert ilyet én se hallottam.
2019. jan. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Olyna véleményem van, mint azokról, ahol tiltják az abortuszt... nem értem, hogy miért jó bárkinek ennyire kisarkítania a törvényeket.
2019. jan. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 bollocks ***** válasza:
89%
Én azt szólom hozzá, hogy hazudsz.
2019. jan. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező nem reagál. Nekem nagyon kamunak tűnik...
2019. jan. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%

Én nem vagyok az ivartalanítás mellett, de mégis azt mondom, hogy hadd legyen ez mindenkinek a saját döntése. Én is örülnék neki, ha nem szólnának be folyton gyengeelméjűnek titulálva, amiért nem ivartalanítottuk egy kutyánkat sem (sosem volt szaporulat, mielőtt valaki "rémeket" lát). De én sem szólok bele, aki meg az ivartalanítás mellett döntött. 1001 oka lehet, amiért neki és a kutyájának ez tűnik a jobb megoldásnak. Az ő dolga.

Egyébként én sem hallottam ilyen országokról.

2019. jan. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Norvégia ilyen ország. Nem kifejezetten tiltják, inkább szigorítva van, csak orvosi indokkal lehet ivartalanítani, úgyhogy állítólag kicsit "gumitörvény" jellegű a dolog. Illetve csak kutyákra vonatkozik, macskáknál kifejezetten támogatják.

Mit szólok hozzá? Majd ha annyi kóbor kutya lesz Magyarországon, mint Norvégiában, akkor visszatérhetünk rá.

Egyébként én sem vagyok a "mindig mindent ivartalanítsunk" híve, de őszintén, a magyar állattartók igen nagy része nem elég felelősségteljes ahhoz, hogy ivaros kutyát tartson.

2019. jan. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!