Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vállalnátok így az ivartalanít...

Vállalnátok így az ivartalanítást?

Figyelt kérdés

Szüleim több kutyát is tartanak, ezen év nyarán viszont én szeretném őket ivartalaníttatni. Viszont az egyik kutyus egyszer már átesett egy műtéten, mialatt megállt a szíve altatás közben. Elméletileg nem az altatással volt gond, hanem a mi kutyánkkal. Valószínű gyenge szívű/szervezetű.

Másik orvoshoz szeretném vinni, aki talán tud pontosabbat mondani.

Viszont így előzőleg ha esetleg valakinek van tapasztalata, vagy épp orvos. Merjem így elaltattatni a kutyámat? Nagyon nagyon félek hogy elveszítem, és többet nem sikerül visszahozni.

Ti mit tennétek? :(


2017. máj. 14. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne kockáztass. Lehet, hogy a másik orvos akihez elviszed azt fogja mondani, hogy nem lesz baja és mégis meghal.

Elég sok állatorvos csak a pénzre hajt, lesz4rja, hogy mi lesz az állattal.

2017. máj. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 thuesday ***** válasza:
Így ne vidd el. Ha mind ki lesz ivartalanítva a közelében akkor bennük úgysem tehet kárt.
2017. máj. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem kérdéses. Örülj már hogy él. Leállt a szíve és te ki akarod tenni még egy altatásnak? Nem ajánlom, legalábbis én ezek után nem tenném ki ilyennek a kutyámat.
2017. máj. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpp ki kell kérni több orvos véleményét is.

Ha az összes többi kutyát ivartalanítattod, szóval nem találkozhat ivaros kannal/szukával, akkor lehet megfontalndó, hogy őt ne ivartalaníttasd.

De kérdezz utána azért.

2017. máj. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!