Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szabad strandokon szólnak, ha...

Szabad strandokon szólnak, ha a kutyám belemegy a vízbe?

Figyelt kérdés
Vagy van valami hely,ahol együtt strandolhatnánk? Kopasz kutyusom van,minden nap fürdetem,nagyon tiszta,így is elzavarhatnak a strandról? Jó jó tudom,hogy ez is kutya,de még szőre sincs,szóval az sem hullana a vízbe.
2010. jún. 30. 16:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért nem engedik a kutyákat ilyen helyre mert szőrös nem szőrös hanem mert úgy gondolják hogy fertőzésveszélyes pedig a kutya szája tisztább (állítólag) Minket nem engedtek be egy játszótérre a szökőkúthoz:S
2010. jún. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Holdtündér ***** válasza:
100%
Ha szólnak is érte, nem értem miért. Hisz a szabad standot meg telepiszkítják a halak meg minden. Pl. a Tisza-tó is tele van minden hülyeséggel.
2010. jún. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
39%

Azért gondolom az ürithetnékjét nem a kijelölt, férfi wckben végzi el, ugye? Nem a szőre a gond..


Egy minimális tapintat szorulhatna beléd.

2010. jún. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nincs semmi ilyen strand,ahol belemehetne a vízbe? :S
2010. jún. 30. 16:54
 5/18 A kérdező kommentje:
Természetesen nem a vízbe szarna a kutyám,meg az emberek közé,és létezik zacskó is amivel fel lehet szedni az ürüléket.
2010. jún. 30. 16:55
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
szabadstrandon én mindig a kutyámmal fürdök. nem értem mi a gond:D pl luppa-sziget. de ha egyszer szabadstrand kit érdekel ki mit mondd. én minden nyáron viszem magammal.
2010. jún. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Némelyik ember mit művel a vízben...
2010. jún. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%

A kutya sokkal tisztább állat mint az ember. Sohasem piszkít a helyére, és a vízbe.. az emberekkel ellentétben akik a balatonban végzik a dolgukat. Azért nem engedik, a balatonnál pl. mert vannak olyanok akik félnek a kutyáktól,stb. Ettől függetlenül mindig szoktak ott lenni kutyák, és beviszik őket a vízbe is.

Tehát, kérdésedre válaszolva, elméletileg a jogszabály tiltja a kutya bevitelét olyan helyre, mely szabad strandnak van kijelölve. Gyakorlatilag azonban, ha mersz kockáztatni beviheted, és ha szerencséd van, nem szólnak. Ha mindenképpen szeretnéd fürdetni, olyan helyet kell keresni, ami nincs kijelölve fürdésre, de mégis alkalmas rá.

2010. jún. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Olvastam a szabályt,hogy csak olyan helyen lehet fürödni vele,ami nincs fürdésre kijelölve,se mégis alkalmas fürdésre,ez értem,csak nem tudom hol lehet ilyen:) Valaki talált már ilyen helyet? Hol?
2010. jún. 30. 17:17
 10/18 anonim ***** válasza:

Persze nyugodtan fürödhet a kutya szabad strandon , csak ne lepődj meg ha a közterületesnek szól valaki és megvágnak 5-10e Ft-ra...

Am engem nem zavarna ha fürdene mellettem egy kutya , de sok ember másképp vélekedik erről , és hát a többsdég akarata számít nem az egyéné :/

Am Solton van úgytudom olyan holtág , ahol a kutyák is fürödhetnek.

2010. jún. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!