Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Fressnapfban mit érdemes venni?

A Fressnapfban mit érdemes venni?

Figyelt kérdés

Elsősorban bőrrágcsákat akarok venni a kutyámnak, mivel le van tiltva a csontról. A masik amit majd meg akarok nézni azok a fültisztitó folyadékok.

A PREMIERE kajából is akarok neki kóstolót (1kg) venni, ez jó táp ebben az árkategóriában?



2019. jan. 31. 20:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Fültisztító folyadékkal én még nem találkoztam Fressnapfban. Biztos vagy benne, hogy tartanak ilyet? Inkább állatpatikában nézném meg a helyedben.

Bőrrágcsa van rengetegféle, leginkább a nagy zacskós vékony stickeket szoktam venni régebben, de aztán leszoktam róla, mert hallottam egy-két vészesebb dolgot a gyártási folyamatról. Persze akkora mennyiségben, amit jutalomfalatként kap a kutya, nem valószínű, hogy túl nagy károkat okozna, de én inkább áttértem a szárított porcokra, húsokra, bőrre. Szerintem ezek a Fressiben drágák, így az ilyesmit mindig neten rendelem nagyobb kiszerelésben. Viszont karácsonyra vettem két fél méteres szárított marhagége rudat ott helyben, az mondjuk megérte 1200-ért.

A Premiere egy jó táp, nyugodtan próbáld ki, én etettem vele egy ideig. Teljesen megfelel egy normál igényű kutyának, árban is oké.

2019. febr. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!