Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy felnőtt Francia Buldognak...

Egy felnőtt Francia Buldognak elég lehet egy m-es pelenka?

Figyelt kérdés

Szeretnék előkészülni a kutyus fogadására ,de a fürdőszobám kicsi és oda szeretném tenni ... Jó lehet az M-es méret ?

A Savic Puppy Trainer méretei:


Méret Külső méret Belső méret Magasság

Medium H 46,5 x Sz 33,5 cm H 37 x Sz 25 cm 4 cm

Large H 62,5 x Sz 47,5 cm H 53 x Sz 37 cm 4 cm

XL H 94,5 x Sz 64,5 cm H 87 x Sz 56 cm



#francia bulldog #kutya WC #kutya toalett #Savic Pelenka
2019. febr. 1. 14:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Muszáj pelenkára szoktatni? Nem tudjátok megoldani hogy 2-3 óránként levigye valaki valami kutyák által nem igen látogatott környékre? A pelusról később nehéz leszoktatni, mert megszokja hogy a házban wc-zhet, ami elég higiéniátlan.
2019. febr. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én nem dolgozom sokat ,de 2-3 óránként ?! Gondolom ,te nem ismered a munka fogalmat se ... Nagy kérés lenne értelmes választ kérni ezen az oldalon ?
2019. febr. 1. 16:08
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Sajnos amíg nem szobatiszta 2-3 óránként kell levinni. Ilyenkor szabit kell kivenni vagy táppénzre menni egy időre.

HA pelusra szoktatod nagy eséllyel nem lesz szobatiszta és az se biztos hogy sikerül a pelusra szoktatnod mert mindegyik kutya különbözteti meg hogy most csak erre a pár méterre tojhat vagy egy kicsit arréb is. Aztán így megy majd mindenfele az kis ajándékcsomag.

2019. febr. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
* mert nem mindegyik kutya
2019. febr. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség pelenkára szoktatni,körbe fogja szarni a lakást és nem fogja érteni miért szidod le,hiszen ha a fürdőszobában szabad akkor bárhol szabad bent. A kutya nem ember,nem tudja a szabályokat úgy értelmezni ahogy mi.
2019. febr. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mivel felnőtt gondolom már szobatiszta, így kibírja napi 4 levitellel :)
2019. febr. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szóval kölyök kutyám lesz ,de olyan wc-t szeretnek vásárolni neki ami később is jó lesz . Nem érdekkel hogy mennyit kell levinni meg mennyit kakil meg milyen állagút ,csak a megfelelő toalett méret ...Én 2x fogom tudni levinni majd az oltások után !!! Egyébként meg mindenből a legjobbat kapja majd ,nekem ő amolyan gyerek pótlék lesz.
2019. febr. 1. 22:43
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, lehurrogtál hogy nem ismerem a munka fogalmát, hát kösz szépen. Akkor te meg a felelősség fogalmát nem ismered?

Amikor kiskutyát hoztunk, nyárra időzítettünk, kivettem két hét szabit, a család másik tagja szintén két hetet az utánra, miután nekem lejárt. Ez egy hónap. Utána is a kiskutya csak két hetente volt egyedül délelőtt, mert egyikünk váltott műszakban van, így délelőtt vele volt.

Mi így oldottuk meg, nem kellett pelenka, rászántam az éves szabim nagyobb részét, de megérte, mert nem kellett ide járnom a kutyus egy éves korában is még hogy "még mindig nem szobatiszta a kutyám, mit tegyek?"

2019. febr. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen ez tök általános amit mondasz .... feladtam ! Köszönöm a sok hasznos választ ! :)
2019. febr. 2. 00:13
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A kutya nem hár alomra. Neki tökmindegy, hogy a pelenkára pisil, vagy a földön hagyott pólódra, esetleg a szőnyegre. Csak azt tanulja meg, hogy valamire kell pisilnie, ami a földön van.

Ráadásul ezzel azt is megtanulja, hogy a lakásban kell üríteni. Sokkal nehezebben lesz valóban szobatiszta. Ha nincs időd gyakrabban levinni, vegyél macskát. Ők alomra járnak, szobatiszták, sokkal kevésbé emberfüggők.

A kutya nem gyerekpótlék.

2019. febr. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!