Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnek kutyat. Ilyen...

Szeretnek kutyat. Ilyen korulmenyek megfelelnenek neki? Lenne baj?

Figyelt kérdés

Tizeneves lany vagyok azaz suliba jarok. 8-14 kozott semmi fele keppen nem tudok otthon lenni az iskola miatt. Persze nem egyedul elek de anyu is dolgozik es ugye nem is o gondoskodna a kutyusrol.

Szeretnek egy kiskutyat. Anya azt mondta h még varjak egy kicsit mert most szeretnenk a lakason alakitani. Ezzel nyar elejere teljesen vegeznenk.

Na ugye egyreszt lakasban elunk. Masreszt nem igaz tudunk valakit aki vigyazna a kutyusra ha mi elutazunk. Es evente szoktunk kulfoldre menni rokonokat latogatni. Egy kb 1-2 hetet vesz igenybe. Eddig ha panzioban lenne az mennyire lenne jo otlet? Es persze egy kisebb,kolyok kutyust szeretnek.(par honaposat)

Mennyi ido alatt tudnam arra szoktatni h napi 3 seta,szobatisztasag? (Reggel,suli utan,este)

Ha augusztusban kerulne hozzank szerintem


2019. febr. 3. 21:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"Majd leszokik idővel"


.. Nem szenyózásból, de ez nem így működik. Amúgy sok minden függ a környékről is. Szeretnéd futtatóra vinni? Van futi a környéken? Találkozna más kutyákkal?

És szerintem ha mondjuk lesz egy 4 hónapos (28 hetes) kutyád nyári szünet elején, a végére valószínűleg már szobatiszta lenne.(Feltéve, hogy jól csinálod a szoktatás)

Ja és remélem azt tudod, hogy a kiskutya nem fogja magától megtanulni, hogy ezt ne rágja - azt ne rágja, és hogy ne ugasson állandóan, vagy azt, hogy hogyan üljön, feküdjön parancsra, és elmenjen az utcára kidobott szalonnabürke mellett. Egy kutya nagy felelősség, egy kölyökkutya még nagyobb.

2019. febr. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, elírtam :'d nem 28 heteset akartam írni :D
2019. febr. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Persze tudom hogy nem ez az egyetlen dolog amit meg kell nemi tanitani:) koszi
2019. febr. 7. 20:26
 14/17 anonim ***** válasza:

En siman lazan mondtam az akkor mar 30 kg-s orzo vedo kolyokkutyamnak,h “ Ennek jobban orulnek,ha az utcan csinalnad.” Aztan kb 1 alatt pisi nem volt mar otthon,a kaki 2 het volt. Nyugodt legkorben a legjobb a tanulasi teljesitmeny.


Szonyeget esszeru felszedni. 6-8 honapos korara alakul ki a holyag zaroizma.


Nyaralashoz vigyed. Az rlozo kutyam lelki beteg lett az elso kulon nyaralastol,utana mar meg is halt. Soha tobbet nem megyek kutya nelkul nyarani. Vonattal viheted. Ezt vedd komolyan.

2019. febr. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Igen persze itthon vinnem is! Tenyleg az az evi 1 het kulfold lenne ahova sajnos nem tudnam vinni. :’(
2019. febr. 8. 16:53
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem hinném,hogy lelki betegségtől halt meg.


Egyedül idős kutyákat nem célszerű panzióba lepasszolni.


De alap esetben semmi bajuk nem lesz,hülyeséget ne írjunk már!!


Kolléganőm panziózok 8 éve már van olyan kutya 2 havonta nála van egy hetet évek óta. Rengeteg állandó panziósa van.


Ha már kölyökként is vigyázz rá valaki akkor nem lesz gond. Nyilván a panziózást nem 7-8 évesen kell elkezdeni.


Bár hozzá teszem 1,5 napot a 7 éves kutyám is volt panzióba először,mert nem tudtuk megoldani sehogy sem, esküvőre mentünk az egész család.


Semmi baja nem lett.


Kérdező nyugodtan beadhatod panzióba,csak érdeklődj,hogy jó helyre adjátok be! És ha van rá mód mindig ugyan oda vigyétek, ha már megszokja akkor a kutyának is nyaralás lesz többi kutyával játszhat stb!!

2019. febr. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Rendben! Nagyon köszönöm
2019. febr. 9. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!