Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mióta lett szokás a kutyák...

Mióta lett szokás a kutyák ivartalanítás? A 80-as években szerintem még nem volt az.

Figyelt kérdés
2019. febr. 4. 23:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Vaaagy, ha pesti vagy és jó dokihoz viszed, akkor a szukának is csak max 2 cm a vágás.


A miénket is egy haladó szellemű doki csinálta, egy amerikai technikával ( ott ugye az a trend, hogy borzasztó fiatalon ivartalanítanak, tehát a műtéti heg mérete számít), így 2 cm volt a komplett seb, és 2 hónap elteltével konkrétan semmi sem látszik. De semmi.


Sokat hezitáltam én is, na nem ideológiai megfontolásból, pusztán féltettem a kiskutyámat. De teljes mértékig jó döntés volt! Boldog, vidám, jobb az étvágya (nagyon válogatós és sovány volt), energikus stb. Az ivartalanítás volt a helyes döntés.

2019. febr. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
24%
A 80-as években nem volt ennyi kutya. Legalább is nem a városokban. Nem volt elterjedt a lakásban tartani kutyát.
2019. febr. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
3%

"80-as években a határokat megnyitni semvilt szokás, a gyerekeket veréssel nevelni volt szokás, nem volt szokás az egészséges és elégséges élelmiszer, étterem, autó stb sem."


Nem volt jobban szokás veressel nevelni, mint most. Az elrlmiszer elégséges volt, az éttermet az átlagember is megengedhette magának, és az autó is szokás volt.


Te el vagy tajolodva az idoben.

2019. febr. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Na, a narancsosztag is megérkezett. :)


De, abban az időben igenis elfogadott volt felpofozni a gyereket, asszonyt, manapság már nem az.


Az étterem, amit a pórnép megengedhetett, az kifőzde volt, az autó meg a Lada. Ne keverd a szezont a fazonnal. :)

2019. febr. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!