Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Törpe Schnauzerről vélemények?

Törpe Schnauzerről vélemények?

Figyelt kérdés
Kinek mi a tapasztalata a fajtával kapcsolatban? Mennyire aktív? Ki mivel eteti? Mennyire kötődik a gazdihoz? Könnyű tanítani? Jellemző betegségek?

2019. febr. 8. 14:14
 1/4 anonim válasza:
Nekem egy fekete ezüst törpe schnauzerem van. 7 éves. Anyukammal ketten elunk vele.Szeretei a gyerekeket(szerintem egy 100%ban neveles kerdese). Viszonylag konnyu tanitani. Naponta 3szor visszuk setalni(8kor 3kor es 7kor). Platinum szaraztappal etetjuk hozza fozunk neki rizst valami zoldseggel vagy hussal. Hazi sos etelt semmi keppen ne adj neki. Nem tesz jot a szervezetenek hosszu tavon, mi kulon fogunk neki. Jatszani nagyon szeret kiskora ota,de eleg sokat alszik :) . Nekem ő az elso kutyam es nagyon tudom ajanlani a fajtat
2019. febr. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
(Még az elozo valaszolo vagyok) Hatarozott gazdat igenyel! Ha megszokja hogy te vagy a fonok rendesen tud viselkedni. Naponta 6-7orat van egyedul, viszonylag jol birja. Betegseget nem tudok emliteni 7 év alatt 2szer volt osszesen beteg ami nagyon jo arany.
2019. febr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem egy só bors törpe schnauzerem van. 5 éves lány. Sosem volt beteg. Ivartalanítva lett 3 évesen mert túl aktív volt tüzeléskor. Nagyon ragaszkodó, mindíg figyel. Jó kutya nagyon szeretem. Jártam vele kutyaoviba és kutyasuliba kb 3 éves koráig. Elég ugatós, néha szólnak a szomszédok. Amíg dolgozunk addig kint van a kertben, de benti kutya egyébként. Ha rossz az idő bent lehet hagyni, nem rosszalkodik. Van mellette egy shih-tzunk is. Jól elvannak, játszani szoktak.
2019. márc. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem, már a második törpém van. 2 hete sajnos el kellett altatni az előzőt, 11 éves volt. Ennyit bírtunk snauzer nélkül.

..

2019. szept. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!