Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet tulságosan szeretni egy...

Szandra2000 kérdése:

Lehet tulságosan szeretni egy kutyát? Mi ez a hatalmas szerelem amit kettőnk között van?

Figyelt kérdés
Nekem szoba kutyám van szobatiszta,ápolt.Szavak nélkül megértjük egymást.Nincs nagyobb boldogság mint mikor felkelek es ott szuszog mellettem.Mindenhova ahova csak tudd követ.Egyszerűen nem tudom megfogalmazni az érzést de azt tudom hogy bármit megtennék érte.
2019. febr. 9. 09:24
 1/8 anonim ***** válasza:
43%

SZERETNI nem lehet "túlságosan".

NEM kutyaként bánni vele, igen, sajnos sokan csinálják is - "szeretetből", közben meg többet ártanak vele a kutyának, mint amennyi jó kisül belőle...

2019. febr. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Ėn is imádom a kutyámat, a macskámat. Fontosak az ėletemben, bármit megtennėk ėrtük, de helyėn kezelem a dolgot. A kutyát kutyakėnt kutya szüksėgletekkel a macskot meg macsos szüksėgletekkel.
2019. febr. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Én is imádom a kutyám és mindent megtennék érte. És a "páromnál" is jobban szeretem, bár talán csak azért mert ő folyton megbánt, a kutyám meg annyira tiszta lelkű, és mindig tiszta szívvel szeret, bújik hozzám. Az emberekben túl sokszor csalódtam. Az állataim léptek az első helyre.
2019. febr. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
82%
Egy kutyát nem lehet eléggé szeretni...❤
2019. febr. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%

"És a "páromnál" is jobban szeretem, bár talán csak azért mert ő folyton megbánt, a kutyám meg annyira tiszta lelkű, és mindig tiszta szívvel szeret, bújik hozzám. "


Talán azért bánt meg a párod, mert elege van belőle hogy a kutyádba vagy belebújva, ő meg másodlagos. A kutyába meg többet látsz bele mint ami van. Sok ember sajnos nem szegény kutyusokat szereti, hanem az ész nélküli, feltétel nélküli imádatot amit a viselkedésükbe belemagyaráznak: Magyarán önmagukat szeretik. Sajnálom azokat a szegény állatokat akik ilyen ember mellett vannak..

2019. febr. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Persze, hogy lehet. Mi a cicánkat szeretjük, megváltoztatta az életünket.
2019. febr. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen! :-) én is imádom az enyémet! ♥️🥰 Ő a mindenem. Kis szerelmem.
2019. febr. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is a nagydarab kutyam a szerelmem. Rengeteget olelgetem csokolgatom. Idonkent idegesiti az elettarsamat,de nem szol 😂😂😂
2020. szept. 12. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!