Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lesz ha a kutya vért eszik?

Mi lesz ha a kutya vért eszik?

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 10:31
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
véreb lesz belőle :'D
2010. júl. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Attól függ, milyen vért és mennyit. Egy ismerősöm baromfi vágóhídról hord haza vért, beleket, megfőzi és azzal eteti a kuvaszait. Van neki vagy 10 kutya. Szép kutyái vannak, Európagyőztes is van köztük, így valószínűleg nem lehet annyira rossz mint táplálék. Én nem etetném, de csak azért, mert undorító látvány.
2010. júl. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Akiteki ***** válasza:
70%
Ha elég sokat, akkor jóllakik. Ha keveset, akkor még éhes marad.
2010. júl. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ok köszi,csak azt hittem h bevadulhat tőle mert hallottam ilyet h a nyers vértől lehet ilyesmi,de ha nem akkor jó!
2010. júl. 1. 13:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerinte,m ha sok vért eszik a kutya csak úgy magába akkor inkább az lesz hogy kihányja...
2010. júl. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Akiteki ***** válasza:
53%
Sok marhaságot lehet hallani. A nagymamám még úgy tudta, hogy ha forró ételt adok a kutyának, akkor veszett lesz. :))))
2010. júl. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a kutyád egy vámpírkutya.
2010. júl. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azér annyira nem durva a helyzet!:D
2010. júl. 1. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!