Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül manapság a...

Mennyibe kerül manapság a kutyaiskola?

Figyelt kérdés
Ti mennyiért tudtok sulikat? Havi, tanfolyami és alkalmi díj is érdekel. (Hogy melyik suli, az különösebben nem fontos, csak összehasonlítási alap kéne :))
2008. nov. 8. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én kecskeméti vagyok. Nálunka kutyaiskola 500 FT két órára. Szerintem ez egyáltalán nem sok, és tényleg megéri. A mi kutyusunknak legalábbis megérte, pár foglalkozás és azóta olyan mint a kisangyal:)pedig addig egy rakoncátlan dög volt:P
2008. nov. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten havi 3000 ft-tól 30 000-ig van suli, ahova én járok, az alkalmanként 1800 a kezdő engedelmes viselkedésterápiával egybekötve, agility és haladó engedelmes 1000 Ft. Elvileg egybe is lehet fizetni, de így nem tudom, mennyi. Nem tudom, hogy ez mennyire olcsó, de megéri, mert aki tartja, nagyon ért hozzá.
2008. nov. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ilyen kevesen járnak kutyaiskolába...? :/

Mindegy, azért köszönöm szépen :)

2008. nov. 14. 09:54
 4/5 anonim ***** válasza:
51%

Van olyan, ahol csak tagsági díjat kérnek, évente, de az nem valami színvonalas oktatás!!!

Van, ahol meg óránként....

2009. jún. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is kecskeméti vagyok, a hat hetes tanfolyam 30 000 Ft-ba kerül, akár alapfokú, akár középhaladó, de nagyon megérte beíratni a kutyám.
2010. dec. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!