Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményed a Valentin...

Mi a véleményed a Valentin projektről?

Figyelt kérdés
2019. febr. 18. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább állatoknak menjen a pénz, mint rohadt virágosoknak!
2019. febr. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Én nem tudom értékelni ezt a munkát. Magyarországon veszélyeztetett állatfajok vannak, de egyesek EGY selejtes kutyára kérnek el 100 000ft-t. Persze semmi baj, ha valaki védi ezeket az állatokat, csak ezt nem tudom komolyan venni. Nem ünneplem a valentin napot, nem is fogom,..
2019. febr. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban oda kerül a pénz, ahová mondják, akkor támogatom. Mi nem tartjuk a Valentin napot, nem is fogjuk.
2019. febr. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

Elsőre jó ötletnek tűnik, de attól félek, hogy fennáll annak a veszélye, hogy most bejön sok pénz, később már kevesebb és túlvállalják magukat. Ha arra gondolok, hogy még egy ismertebb állatotthon is kerülhet csődközelbe (pl. most azt hiszem a Herosz van így), akkor ha nem sikerül stabil adományozói kört ez alatt a pár hét alatt felépíteniük, akkor ez velük is előfordulhat.

A Valenti nap amúgy nem izgat, sőt a férjemtől még egyszer sem kaptam vágott virágot (csak cserepeset... :)) és messzemenőkig egyetértettem azzal az ismerősömmel, akinek az volt a végakarata, hogy a temetésére szánt virágok árát inkább utalják át a gyermekkórháznak, ahol dolgozott.

2019. febr. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocs az off-ért, de #2-es, mit értesz selejtes kutyán???????
2019. febr. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%
Minden olyan kutya ami a fajtájának a standardjának nem felel meg az selejtes. Nem azt jelenti, hogy minden ilyen kutyának meg kell halnia, de az, hogy élete végéig a legszarabb tápon kell tengődniük egy 25m² es kennelben 4 másik kutyával, valami kis sétával... Na az nem élet egy kutyának. Ezt tudják biztosítani a menhelyek, meg a gyógyítását ezzel a programmal
2019. febr. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!