Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Már megint egy állatkínzó,...

Már megint egy állatkínzó, olvasd el a cikket légyszi! Mit kéne az ilyenekkel tenni?

Figyelt kérdés
[link]
2010. júl. 1. 19:29
1 2 3
 21/25 Winner of Royal Hill ***** válasza:
44%

"Nincs joga változott a vadászati törvény régen.De ez a bunkó és még sok társa nem tud olvasni."

Mikor régen Mr. Nagyokos?

Joga van kilőni!

És honnan veszitek,hogy a kutyákat megkínozta?

Szerintem egyértelműen látszik,hogy a kutyát lelőtték.

A kép nekem éjszakainak tűnik és valószínűleg nem a kertben készült.

Nyilván megvolt az oka a kilövésnek.

2010. júl. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
lenyúznám a bőrét és sózott forró szögekkel szúrkálnám az eleven husát, utána pedig nekimennék a nyakának egy láncfűrésszel
2010. júl. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
49%
kedves utolsó elötti, fulladj bele egy kád sósavba légyszíves. Látom "Mr. Nagyokos", hogy kapálásból szerezted a diplomád, mellesleg k*rva szívtelen vagy, mert támogatsz egy ilyen s.egglyuk barmot, aki találomra lövöldöz szegény kóbor kutyákra, utána meg még fel is rakja közösségi oldalakra. Gratulálok, hogy apád annak idején nem ismerte a kotont.
2010. júl. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Az iwiwen van egy nagyon találó klub,a neve,,Van,akit néha szívesen tarkónb...nék egy szívlapáttal",na ilyenkor így érzek én is...
2010. júl. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
O HOGY DŐGŐLT VOLNA BELE AZ ANYÁBA
2010. szept. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!