Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megkergült a kutyám?

Megkergült a kutyám?

Figyelt kérdés

Sajnos az új munkám miatt mostanában nagyon elhanyagoltam. Szokásos sétára nem vittem ki, csak kiemgedtem egyedűl.

Persze az etetés nincs elhanyagolva, de a törődés igen. Mostanra a kutyusom nagyon dinka lett. Egész nap toporog, ugrál, vagy alszik. Látszik rajta, hogy szomorú.


Mit lehet tenni? Ha újra törődni fogok becsületesen vele, akkor minden a régi lesz?


2019. febr. 23. 13:30
 1/6 anonim válasza:
100%
Szerintem foglalkozz vele,amikor csak az időd engedi és mutasd meg neki,hogy még mindig szereted. Lehet így akarja felhívni magára a figyelmet,hogy törődj vele.
2019. febr. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha visszaáll ami régen volt, akkor nem lesz ilyen.
2019. febr. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
Pontosan tudod a választ. Egy kutya nem egy berendezési tárgy, egy asztal, ami csak az étkezésre való. Ha újra törődni fogsz ... Mikor fogsz?!
2019. febr. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ki engedted az utcára?
2019. febr. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Dehogy megedtem ki. Kertes házban lakunk, csak kiszoktam vinni külöm sétálni, amit nagyon szeret, mert mindig új szagokat fedez fel, találkozik emberekkel, állatokkal. Most ez lett elhanyagolva és így csak a kertbe van kiengedve.
2019. febr. 23. 18:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Úk napirend kell. Az enyém is megzavarodott mikor suli után melozni kezdtem. Megszokta hogx minden nap van séta (kinti), de most ha melozok nincs séta mer reggeltől estig távol vagyok csak szabad napomom megyünk. Tehát egyik nap van séta utána egy vagy két nap nincs séta. Pár hét és megszokta hogy ha reggel elmegyek akkor bukta azt a napot, ha maradok akkor 2órakor már haptákba vágja magát.
2019. febr. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!