Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit jelent az, hogy egy...

Mit jelent az, hogy egy kutyához keménykezű megfelelően domináns gazda kell? Kifejtenétek?

Figyelt kérdés

Hangos, rászólós, mackó típusu gazdi kell a kutyanak? Vagy hogyan kell elkepzelni?

Amstaffra gondolok. Mit jelent az, hogy kemenyen banni a kutyaval?

Ha dacol le kell torni a szarvat? Verni kell a hatsojara? Bottal fegyelmezni? Vagy parancsokat adni neki?

Nem ertem. Segitsetek!


2019. febr. 26. 16:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Visszakérdezek. Te miből érzed vagy érezted (nem tudom, hány éves vagy), hogy melyik tanárodat tiszteled, és melyiket nem?
2019. febr. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell tudnod magadról. Volt már kutyád?

Ha nem még, akkor elsőre inkább ne ilyen fajtát válassz, amilyet a kérdésben jellemeztél.

2019. febr. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nő vagyok kb 165cm, szőke, hát mackósnak nem mackós de van felesleg. Na ezek a tulajdonságaim nem érdeklik az 50 kilos ivaros kan rotimat. Szivesen becézgetem, babusgatom stb. Na de mikor rosszalkodik pl a macska táljából lopkod megtudom ütni azt a hangszínt amitől megfagy a vér az ereiben. Megütni csak nagyon ritka esetben pl mikor ditekt kifutott a kocsi elé pedig szóltam hogy marad mellettem, baja nem lett a kocsinak se de kapott egy jó nagy pofont, már nem fut kocsi elé. A megadó pózt elvárom ha nagyon rosszat csinált és úgy beszélek vele mint velem anyám kiskoromba ha rosszalkodtam. Ha dominanciával próbálkozik megadó póz szintén ha abból se ért akkor kirakom elé a kaját aztán végig nézi hogy megvacsorázok és utana ehet, van hogy fél órát vár a varázsszóra, a legrosszabbik nem meri húzni a dolgot, az a kiközösítés (elküldöm magamtól és látványosan nem foglalkozom vele). A hangsúlyokkal játszani kell. Más a babusgatós, más a tanítós (az is határozott) és más a leszidós.
2019. febr. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!