Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyatáp létezik 500Ft...

Milyen kutyatáp létezik 500Ft körüli összegért?

Figyelt kérdés

Mielőtt jól leszidnátok, hogy sz....etetném a kutyám.

Állateledel boltom van, eleve gyenge minőségű tápokat nem is tartok.Viszont a jobb minőségűekből alig lehet aladni./Brit prémium, Brit Care,Happy&Fit,Josera,Acana/stb.

Muszály tartanom Friskiest,Pedigrét is, mert ezeket is keresik folyton.Viszont nincs egy olyan tápom, ami aránylag etethető és kb.500Ft körül van.Folyton keresik az ACC-t,de ezt nem tartom jónak.Gabonával kezdődik, és az sincs rajta, miből mennyit tartalmaz.

Ha csak a drágákat tartom, elmennek a vevők.Nagyon olcsót nem fogok tartani.De kellene egy 500Ft körüli, mert keresik.


2019. márc. 2. 09:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
24%
2019. márc. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Száraz tápot szeretnék.

Amit írtál, Chicopee konzervben 5% hús van.A szárazanyagtartalom/20%/-nak az 5%-a hús.Ami ha jól számolok, 12.3 gramm hús.Egy 1230grammos konzervben.Ez semmi.

2019. márc. 2. 09:56
 3/16 anonim ***** válasza:
13%

azt írtad olcsó táp kell nemtazt hogy jó.

ennyi pénzért jobbat nem kapsz

2019. márc. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha az emberek ACC-t keresnek akkor tarts azt. 500 ft kilós aron ne várj csodát, csak gabonatápok vannak. Ugyanolyanok mint az acc.
2019. márc. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nem írtam hogy OLCSÓ, nem írtam hogy JÓ, nem írtam hogy KONZERV.

TÁP.

Etethető:Nem sz...,még elmegy mint kaja.Nem a leggyengébb minőség.Nem a legolcsóbb.

2019. márc. 2. 10:41
 6/16 anonim ***** válasza:
83%

Döntened kell. Életben akarod-e tartani a boltodat, vagy sem. A magán közértes pl lehet vegán és mégis kénytelen felvágottat is árulni.

Nálunk a lakótelepen pl az állateledeles nyers húst is elkezdett árulni. Mert , ha nem is mindenki, de egyre többen keresték nála.

Az üzlet erről szól. Azt árulsz, amit keresnek. Persze, lehet érvelni a drágább tápok mellet is. Ha csak egy vevőt sikerül meggyőznöd, az is eredmény.

2019. márc. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%
esetleg árulj húst is. az mág kijöhet ilyen áron
2019. márc. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Joserának is vannak olcsó tápjai, Fit active is hasonló kategória, meg esetleg Briantos.
2019. márc. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%

Én most legutóbb ezt vettem meg a kutyámnak:

[link]


Ő ugye csirkét nem ehet, szóval olyat kellett keresnem, amiben ezt mellőzik.

Én a Chapiről váltottam, nem mondom hogy ez a legjobb minőségű táp, de ezerszer jobb már így is, nem rosszak ezek az összetevők és talán az arányok sem. Szóval nekem megéri, és nagyon szereti a kutyusom.

Ha nagy kiszerelésben veszel, akkor kilója alig haladja meg az 500Ft-ot

2019. márc. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Fit Active (Panzi) és Briantos tápokat tudok olcsóbb kereskedelmi árban, nagyker áron nem tudom, mennyi lenne neked az üzletbe, érdeklődd meg a cégeknél.
2019. márc. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!