Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyatáp létezik 500Ft...

Milyen kutyatáp létezik 500Ft körüli összegért?

Figyelt kérdés

Mielőtt jól leszidnátok, hogy sz....etetném a kutyám.

Állateledel boltom van, eleve gyenge minőségű tápokat nem is tartok.Viszont a jobb minőségűekből alig lehet aladni./Brit prémium, Brit Care,Happy&Fit,Josera,Acana/stb.

Muszály tartanom Friskiest,Pedigrét is, mert ezeket is keresik folyton.Viszont nincs egy olyan tápom, ami aránylag etethető és kb.500Ft körül van.Folyton keresik az ACC-t,de ezt nem tartom jónak.Gabonával kezdődik, és az sincs rajta, miből mennyit tartalmaz.

Ha csak a drágákat tartom, elmennek a vevők.Nagyon olcsót nem fogok tartani.De kellene egy 500Ft körüli, mert keresik.


2019. márc. 2. 09:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
88%

A Joserának,ahogy már fentebb is írták, vannak olcsóbb verziói.

Ezenkívül: Chicopee, Brit Premium, FitActive, Happy Dog NaturCroq,Dog Vital

2019. márc. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
azt irod, muszály tartanod Pedigrét, meg friskiest. Na hát azoknák sokkal jobb az ACC, pl a VIP Bárányos rizses tápja. És 500 ft kilója.
2019. márc. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Susa, Fer-dog crock!


[link]


[link]


Olcsóbbak, mint 500/kg, és mégis sok ilyen árkategóriájú tápot vernek minőségben.

Mindkettő magyar gyártmány.


Szerintem nem rossz a Gemon sem ennyi pénzért.

Nézz rá a Fitminre is, bár az egy százassal drágább, de hátha belefér.

Hajrá, ne hagyd abba a népnevelést! :)

2019. márc. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként rengeteg fajta táp létezik, de boltokba meg nagyon kevés típust hoznak, így érthető, hogy a többség csak néhányat ismer és azokat veszi, hiszen azokkal találkozik általában. Az ismeretlennel meg nem mer próbálkozni. Én az árérzékenységem miatt kezdtem jobban utánanézni, aztán szépen kiderült így jól ismert márkáról is, hogy hiába nagyon drága, mégis pocsék minőség. Van, amit az ár összehasonlítók sem dobnak ki keresésben, mert mondjuk az a néhány webshop, ami forgalmazza, nem regisztrált ezek rendszerében. Van, amit csak innen, a GYK-ról ismerek. Szóval, hajrá, lépj az újító kisboltok nyomdokaiba. Nem tudom, webshopod van-e, de azt is érdemes üzemeltetni, ha kell segítség benne, szólj, van valamennyi tapasztalatom is.
2019. márc. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Briantos
2019. márc. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést...

Tartasz pedigreet stb. ennél jobbat akarsz olcsóbban, vagy ugyanolyan áron??

Vagy olcsó, vagy jó...mindkettő nem lehet hisz akkor mindenki azt venné.

Amúgy meg kinek mi az olcsó...

De ha ennyire ez kell akkor javaslom nézz szét a pennyben, auchanban meg ilyen helyeken. Tele vannak noname kajákkal pl. Morzsi 10kg száraz 2.000 ft.

2019. márc. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!