Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy vegyem rá anyukámat hogy...

Hogy vegyem rá anyukámat hogy bent lehessen a kutyám a házban?

Figyelt kérdés
Van egy kis máltai selyem kutyám, de anyukám nem engedi hogy bent lehessen a házban. Amikor hideg van akkor egy kis melléképületben van ahol van fűtés. De én nagyon szeretném ha bent lenne a házban.

2019. márc. 5. 16:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A kutya tartást lehet 100félekép cifrázni de minden az alapoknál kezdődik. Kutyát akarok venni: mekkorát? Milyen céllal? Hogyan tudnám tartani?

Aztán utana jöhet a ,,cifrazás,,. Tehát mikor kutyát vetettek tudtátok hogy kinti kutya lesz. Akkor mégis kinek a fejébe villantbe egy olyan kutya amit arra találtak ki hogy lakásban legyen tartva? Én se szeretem ha a kutya élet vitelszerűen a lakásba van, ezért olyan fajtát vettem ami kint is tartható egész évben (persze az évszaknak megfelelő feltételekkel).

Szerintem is tovább kéne rajta adni. Aranyos hogy itt idegenektől tanácsot kérsz egy olyan ember meggyőzéséhez akit nem ismerünk de ha egy felnőtt embernek magától nincs annyi esze hogy a bernáthegyit miért lehet hóba fagyba kint tartani és a csivavát miért kell a lakásba is felöltöztetni akkor nem hiszem hogy itt bárki is tud neked sikeresen segíteni.

2019. márc. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!