Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a különbség az óangol...

Mi a különbség az óangol bulldog és a kontinentális bulldog között? Nagyon hasonló fajták, a Google se dob ki semmi használhatót

Figyelt kérdés

Küllemben, jellemben.


Ha egymás mellé állítják őket, hogy különbözteted meg egymástól a kettőt?



#bulldog #óangol bulldog #old englis bulldog #kontinentális bulldog #Continental bulldog
2019. márc. 11. 21:06
 1/6 Trogdor ***** válasza:
51%

Szia a standard szerint az óangol bulldog sokkal nagyobb, atletikusabb mint a normál angol bulldog.

de találtam egy kettéosztott táblázatot Neked egymás mellé állítva a két típust. Angolul van de érthető, ha mégsem szívesen segítek benne.

[link]

2019. márc. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de tudom mi a különbség az angol és az óangol bulldog között, engem a kontinentális és az óangol közötti különbségek érdekelnek. Oké hogy van standard de nagy vonalakban ugyan az. Néztem egy videót ahol ez a két kutya játszott egymással, kb ugyanúgy néztek ki.
2019. márc. 13. 15:23
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg tudod mutatni a videót?
2019. márc. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2019. márc. 18. 20:11
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem már eleve az fura ebben a videóban, hogy a continental bulldognak mindig! van farka. Az óangolról nem tudok nyilatkozni, de a videóban szereplő kutyáknál mindkettőnek tipikus angol bulldog "farka" van.


Ettől függetlenül sztem azért is nehéz földi halandónak a különbség tétel, mert ha simán ránézel tökugyanaz, a standardet ha elolvasod is alig látsz különbséget.

2019. márc. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Juli_26 válasza:
Szia! Ha még aktuális a kérdés, van egy oldal, ahol leírják a különböző fajtákat, amiket az angol bulldogból tenyésztettek ki. Tenyésztők nem nagyon vannak még Magyarországon, érdemes kiállításokra ellátogatni szerintem, ha meg akarod ismerni a fajtákat. [link]
2021. jún. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!