Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok? Előfordulhat?

Mit gondoltok? Előfordulhat?

Figyelt kérdés
....hogy egy kutya bizonyos körülmények között nem ismeri fel a gazdáját, emuatt megharapja? Ha igen, milyen körülmények között történt/történhet?
2019. márc. 19. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A kutya nem harap ok nélkül, lehet hogy sötétbe álmából felriasztva megugatja a gazdáját. Fájdalmában viszont haraphat akár gazdát is (bár inkább csak oda kap) az enyém pl egyszer ugy kapott a kezemhez hogy simogattam a hátát felnyüszített és oda kapott a kezem mellé. Egy izom meg volt rándulva neki mer persze azonnal dokihoz vittem.

Egy olyan kutya kinek gazdája van nem tulajdonosan nem hiszem hogy direkt megharapná.

2019. márc. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Pl epilepsziás roham esetén.
2019. márc. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ok pl ha kapucniban sötétben jön emeleti hátsó kertből, és a kutya nem látta, csak hallja, h valaki megy hátul, odarohan morohva és csak azért torpan meg a kutya, mert ráordít a gazda, az normális? Nem ismerte meg a kapucniban, vagy mi?
2019. márc. 19. 21:12
 4/9 A kérdező kommentje:
Emeletről, a hátsó kertből.
2019. márc. 19. 21:13
 5/9 anonim ***** válasza:
27%
Előfordul. Évekkel ezelőtt játszottunk a suliban azzal szürkületkor, hogy a gazda fejére húzta a kapucnit. Aztán odasétált a kikötött kutyájához. Volt kutya, amelyik simán örült a gazdájának. Volt, amelyik ugatva hátrált, amíg meg nem szólalt a gazda.
2019. márc. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ok de ezek közül rgyik se lehetett veszélyes.
2019. márc. 19. 21:29
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez egy támadó és domináns típus, amikor valakit ugat és az hirtelen közelebb lép, a kutya nem hátrál, hanem rá akar rontani. Szoval azért se mindegy, hogy vajon ha nem ismerte volna fel időben a gazdáját, mi történt volna.
2019. márc. 19. 21:32
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Világ életemben akkor nyúlhattam a kutyám ételéhez, amikor akartam. Amikor egy kölyök kutya került hozzánk, az elején többször bele akart enni a nagy táljába, ezért ilyenkor helyretette az öreg. Egyszer amikor meg akartam fogni az etetőtálat, mert kicsúszott a helyéről és közben a kicsi is ott serte-pertélt, a nagy kutyánk tévedésből megkapta a kezemet, mert azt hitte, hogy már megint a kölyök az. Látni kellett volna a fejét, amikor rájött a tévedésre! Állítólag csak mi látjuk bele a kutyákba a bűnbánatot, de erre akkor nem lett volna jobb szavam.
2019. márc. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az már rég gáz ha kapucniban este nem ismer fel/megharap
2019. márc. 20. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!