Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kaukázusi fülét miért...

A kaukázusi fülét miért vágják le? És érzékeny az neki még sok évvel azután is h levágták?

Figyelt kérdés
2010. júl. 3. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Régen azért végták le, hogy ne sérüljön ha harcol miközben védi az állatokat. Ma meg megszokásból, mert így vonult be az embereket ismeretébe. És nem fáj neki később vagy ilyesmi, semmi baja nem lesz tőle.
2010. júl. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jó csak,mert a főnökömnek van egy és megfésültem tegnap és a füle környékére nem nagyon mertem, meg hát a farkát! :)

Köszönöm a választ!

2010. júl. 3. 18:38
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze ha nem jó orvos vágta le akkor lehet rossz neki. Meg egy ilyen kemény kutya lehet nem engedi hogy egyes részeihez hozzányúlj de azt nem azért mert fáj neki.
2010. júl. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem! Köszönöm! :)
2010. júl. 3. 18:43
 5/5 anonim ***** válasza:
24%

Hülye divatmajmok szokása,ma már semmi értelme nincs ott,ahol nem eredeti funkcióban használják a fajtát.

Inkább azzal foglalkoznának a kaus tulajdonosok,hogy normálisan szocializálják a kutyáikat,talán nem lenne annyi baleset.

2010. júl. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!