Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy yorki kiskutyám...

Van egy yorki kiskutyám hogyan szoktassam pelusra?

Figyelt kérdés
Az érdekelne főképp hogy a pelenka és a sétáltatásnál pisi nemmegy egyszerre igaz? Ti hogyan csináltátok? Először pelus majd szép fokozatosan elhagytátok a pelust és aztán lentre?

2019. márc. 22. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2019. márc. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább sehogy, mert lehet, hogy így az életben nem szobatiszta.

A pelussal azt tanítod, hogy a lakásban kell vécéznie, holott ennek ellenkezője lenne a cél.

2019. márc. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi a frásznak kellene egy kutyának pelenkára pisilnie? Le kell vinni 1 nap többször sétálni és ennyi. A pelenkával pont azt erősíted meg benne, hogy lehet a lakásban is pisilni meg carni. Minek?
2019. márc. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
26%

Hogy legyen olyan vélemény is, ami nem teljesen ellenzi a pelust:


Én a kutyámat óránként, vittem le, mégis sikerült néha bepisilnie a pelusra. De aztán átszokott a lenti pisilés kakilásra, 6 hónapos korára lett teljesen szobatiszta. Mindig lent volt a pelenka, ha nagyon kellett neki ott csinálta és legalább nem a lakás összes többi pontján. Aztán már csak órákra tettem le, aztán már csak éjszakára, aztán már nem is tettem le, és hopp, se nem kakilt se nem pisilt be. Nem minden kutyánál van úgy, ahogy a többi válaszoló írja. Viszont abban igazuk van, hogy minnél többször kell levinni a kutyát. Mi egy nap 4x megyünk le így is, hogy már felnőtt. De néha van úgy, hogy nagyon kell neki éjszaka, többet ivott pl, és jelez inkább addig vinnyog míg felnem kelek és le nem viszem, de nem pisil be. Pedig pelenkás kutya volt, és méghozzá feher szőnyegünk van. :)

2019. márc. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!