Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nyakörv vagy spot on? Ti...

Nyakörv vagy spot on? Ti melyiket ajánlanátok? Nyakörvet mikortól lehet tenni egy kiskutyára?

Figyelt kérdés
2010. júl. 3. 21:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Spot on. TArtós és megbízható védelmet nyújt, a nyakörv lehet, hogy zavarná s vakarózna tőle (enyém legalábbis azt teszi). Kiskutya esetében ügyelj a helyes adagolásra.
2010. júl. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
65%

Mármint, bolhanyakörv? Tapasztalatból mondom, az nem jó.


Meg kell kérdezni a dokit, melyik cseppentős cuccot ajánlja, melyik a legjobb.

2010. júl. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
0%
Én pedig tapasztalatból mondom, hogy egyik sem jó :P
2010. júl. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
48%
Úgy emlékszem, jó darabig Frontline márkát használtuk, de hogy aztán mit, arra nem emlékszem. De kullancs nem esett bele, se bolha, se más kártevő. Tehát működött.
2010. júl. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
És a frontline az megelőző? Vagy már az is írtja a bolhákat? Mi lenne a leghatásosabb egy kicsit bolhás 2 hónapos kiskutyának?
2010. júl. 3. 22:01
 6/18 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Az enyém is bolhás lett, mire elhoztam. Kiirtottam belőle kézzel, aztán exspot. Utána már nem volt olyan. És ha azóta volt is benne egy-kettő (vagyis az volt a tapasztalat, hogy ha egyet találtam kapásból, akkor még tuti volt egy, tehát keresgélni kellett tovább), akkor azt elég volt házilag eltávolítani. Bár az én kutyám nem jár bolhás környékre (más kutyák, macskák közé).
2010. júl. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Én kutyusom se, de a szomszédba rengeteg állat van meg még ki tudja mi...... :S és a kutyusom már többet vakarózik és rázza a fejét és nagyon félek, hogy bolhás.. mert akkor mi is elkapnánk a bolhát...:S
2010. júl. 3. 22:19
 8/18 anonim ***** válasza:
50%
a bolha emberre nem ártalmas, mert belőlünk nem árad olyan melg, ezért a bolhának mi nem tetszünk, viszont én a frontlint ajánlom, az szinte egyből kiirtotta, és utána ha egyetlen bolha, v kullancs mászott bele, nem tudott vért szivni, mert előtte kimúlt a bolha v kullancs. am asszem 3 hónaponta kell cseppenteni, de az ugyis rá van irva
2010. júl. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. júl. 3. 23:12
 10/18 anonim ***** válasza:
Én a nyakörvet szeretem. Kiltixet, Scalibort, és a Panzi új vízálló olcsó, de jó minőségű nyakorvét használom. Mind nagyon jó. Spot onból az Advantix jó. Spot onból inkább féregtelenítőt(Stronghold)szoktam használni.
2010. júl. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!