Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyát vegyek?

Milyen fajta kutyát vegyek?

Figyelt kérdés
Közepes vagy nagytestű kutyus szeretnék de nem horror áron. (max.:50000 ft)

2019. márc. 24. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Menhely?
2019. márc. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Még a német juhászok is 100-tól mennek.
2019. márc. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Akkor menhely, vagy fajtamentés. Ennyi pénzért nagyon minimális eséllyel kapsz "minőségi" kutyát, és az is egy mocskos szaporítótól lesz. Ha mindenképpen vennél, akkor az összeget minimum duplázd meg, és keress egy jó kennelt.

Fajtát pedig csak akkor lehet ajánlani, ha ismerjük a gazdit. Hogyan telnek a napjaid, mennyi szabadidőd van? Mit szeretsz ilyenkor csinálni? Kertes házban, vagy lakásban élsz?

2019. márc. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Balesetes kölyköt. Épp most van tüzelés.
2019. márc. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Ennyiért csak ebtelep jöhet szóba. Különben ezt nem tudom megérteni, hogy egy 100-150 ezres tenyésztői áron mi olyan horrorisztikusan drága? Egy számítógép többe kerül ennél és azt ideális esetben 3-5 évente cseréli az ember. Egy kutyát legalább 10 évre vásárolsz meg és ezért az árért szakértelmet, örök garanciát és indulófelszerelést is kapsz a kölyök mellé, mégis sajnálsz érte kiadni kemény egy havi fizetést. Ha a tenyésztők egy kicsit is tökösebbek lennének, akkor minimum 200-300-at kérnének el és hidd el, hogy még így is lenne elég vevőjük.
2019. márc. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Fajtatiszta kutya nincs ennyiért, tehát menhelyről vagy fajtamentéstől fogadhatsz örökbe.
2019. márc. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%

Szintén menhelyet ajánlom. :)

Idősebb kutyát vettem magam mellé, kölyköt akartam, de szerelem lett :D

Majd terhes lettem, megszületett kisfiam.. a menhelyi eb a testével védi a fiam, és nem egy emberre mordult rá aki közelitett a fiam felé. Hihetetlenűl nagyot nött a szememben ennyire védi, óvja a fiam, bármit eltűr tőle csak mellette legyen. Imádom, és kényeztetem is amiért ennyire jó kutyus, a lehető legjobb!!

2019. márc. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%

Ennyiért csak menhelyit.


Közepes testű gazdikeresők:

[link]


Nagytestű gazdikeresők:

[link]

2019. márc. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!