Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ismertek ilyen kutyakiképzői...

Ismertek ilyen kutyakiképzői tanfolyamot?

Figyelt kérdés

5 éve vagyok menhelyi állatgondozó. Hogy feljebb tudjak lépni azon a bizonyos létrán, szükségem lenne szakképesítésre.

Vidéki lévén, nem minden héten tudnék feljárni Budapestre, viszont a teljes összeget egy az egybe ki tudnám fizetni.

Ha kell, ráfizetek.

Olyan tanfolyamot keresnék, ahol az elméleti anyagot akkor is megkapnám, ha nem veszek részt az órán. Nyilván gyakorlati részt nem tudok "lefénymásolni".

Akiket tavaly megkérdeztem, sajnos kizárták a hiányzást, ha nem betegség miatt. Megmondom őszintén, én akkor nem tudok ott lenni, ha dolgozom. Sajnos a beosztást nehéz megvariálni, így biztosan lenne alkalom, amit kihagynék.


Ha valaki tud tippet, ne tartsa magában! Köszönöm!


2019. márc. 27. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Bármilyen mezei kutyaiskola meg "kiképző" tanfolyama is jó, vagy csak az OKJ-s, hivatalos tanfolyamokat fogadják el? (Az utóbbi lenne a logikus.)
2019. márc. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Papíros legyen. És nem a trénerképző, ami 1 nap kb, hanem a rendes, több különböző tananyagból álló, elméleti és gyakorlati órákból összeállított tanfolyam.
2019. ápr. 2. 11:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak a habil kiképzői tanfolyam elismert. Az összes többi csak 'házi' tanfolyam.
2019. ápr. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kár. Én találtam hétvégi tanfolyamot, ami féléves, de ott nem lehet hiányozni sajnos. Azért köszönöm.
2019. ápr. 4. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!