Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A jövendőbeli KISLÁNY beagle...

A jövendőbeli KISLÁNY beagle kutyámnak szeretnék valami különleges nevet adni, valakinek van ötlete?

Figyelt kérdés
a másik beaglem 10 éves,akinek Bodza a neve. Olyan nevet szeretnék, ami passzol ehhez a névhez. Elsősorban virág és/vagy gyümölcs neveknek örülnék, de ez nyílván nem muszáj :) Előre is köszönöm a válaszokat!

2019. márc. 28. 19:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
15%
Beteg ez a társadalom
2019. márc. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Akkor azthiszem nekem azonnal állatorvost kell váltanom, mert többször is azt merészelte mondani a szuka kutyámra, hogy lány. Biztos nem tudja, majd felvilágosítom.


Hogy a kérdésre is válaszoljak: Menta, Boróka/Borka (bár ez lehet túl hasonló lenne), Csipkebogyó-Bogyó, Boglárka-Bogi, Hanga, Viola, Dinnye :) Esetleg a Virág és a Gyümi is jó lehetne:)

2019. márc. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért lenne beteg a társadalom,talán azért mert lányt merészeltem írni szuka helyett? Bárcsak ez lenne a baj a társadalommal! Illetve nem értem,hogy mit keresel itt, amikor még csak nem is a kérdésemre válaszoltál, szóval itt lezárom, mert normális emberek válaszát várom és nem olyanokét, mint a te!
2019. márc. 29. 00:39
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igazán szuper neveket írtatok össze 😀
2019. márc. 29. 00:41
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Mandarin, Rinci, Rini, Mandy(Mendi) :) A Rinát csak azé nem írom, mert túl hasonlít a "rinyára":) De egyébként eszembe jutott még a Trina, Trini is.:) Trini az egyik power ranger volt:D
2019. márc. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szeder, Szamóca, Füge
2019. ápr. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!