Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szomszéd kutyájának nem...

A szomszéd kutyájának nem otthon a helye?

Figyelt kérdés
Isteni sugallat volt hogy elinduljak a 22 hónapos homokozoban játszó lányomhoz, mire elkezdett ugatni a saját kutyánk. Arra fordultam és akkor láttam a felénk szalado szomszéd kaukázusi kutyát. Nem tudom mi volt a szándéka. De nem tűnt barátságosnak. Nagyon megijedtem. 25 hónapos terhesen nem volt jó érzés ez. Kinek kell vagy lehet ezt jelezni? Vagy csak törődjek bele hogy nem mehet kis az udvarra. Többször fel lett az illető szólítva és mégis én bujkálok idebent. Zala megyében élünk. Ha valaki tud valami elerhetoseget akármit, meg köszönöm. Egy féltő anya.
2019. márc. 29. 13:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Szakadok... :D
2019. márc. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a gyerek hét éves lesz akkor is hónapban fogod megadni a korát? :D
2019. márc. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

12:

Nem annyira gáz. A nagyobbik fiam most lesz 230, a kisebbik 187 hónapos. Olyan hamar nőnek <3

2019. márc. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nos. Örülök hogy az elirasom ekkora örömöt szerzett nektek. 😂 Nézzétek el ideges voltam. Megijedtem. Nyugodtan lehet viccelődni. De most komolyan, hivatali felszólítás és személyes felkérés után sincs semmi változás. Nem volt kedvem megvarni milyen szándékkal rohan felém a kutya. A mi portank hátul nyitott, de középen van egy elválasztó kis kerítés. Első eset volt hogy az udvarra jött. Az utcán már sokszor császkált. Ez van. Majd lesz valami. Kövezzen meg bárki. Ha velem nem is törődnek de hogy egy kis gyerek sem számít ez már szégyen ☹️ szerintem
2019. márc. 30. 12:34
 15/18 Metionin ***** válasza:
100%
Ha eleve el sincs zárva a 2 porta akkor ne csodálkozz hogy átment a kutya. Puszta véletlen hogy eddig nem ment át. Csináljatok kerítést és megoldva, ez lenne az alap még a kutya beszerzése előtt mindkét oldalról. Ebből a szempontból egyáltalán nem számít hogy van-e gyereked vagy terhes vagy vagy ilyesmi. A jegyzőt se fogja meghatni, hanem azt fogja kérdezni hogy miért nincs kerítés.
2019. márc. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Lemaradt,hogy nem egymás mellett lakunk. Viszont a köztünk levő két ház teljesen körbe van kerítve és mégis be mászik,ott is vannak gyerekek. El vagyunk kerítve amennyire szükséges,nem értem miért én lennék a felelőtlen..... Csendben próbálok segítséget kérni,míg az egész utca lázong és fenyegetőzik az öreggel. De látom már ez is hülyeség volt. Sajnálom,ha ez felesleges témának sikeredett. :( De legalább volt aki jót mulatott. Sok segítséget nem kaptam,de amit hasznosíthatok azt köszönöm. Szép napot. :)
2019. márc. 30. 13:54
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Csak 2 kérdésemm lenne:

1. A ti kutyátok miért nem védett meg titeket?

2. A ti kutyátok még sosem volt utcán, ha nincs kerítésetek?


Csak remélni tudom, hogy nem láncon éli az életét az a szerencsétlen...

És ha ennyire nem értesz a kutyákhoz, nem kellene tartani. (Elég nyilvánvaló a testbeszédük: ha támad, meg ha barátkozik, vagy épp fél).

2019. márc. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Én még mindig nem értem, hogy mit háborogsz, hogyha a saját udvarod sincsen elkerítve. Teljesen felesleges a rizsa, és teljesen hiába jelentgetsz, amíg ötven százalékban te vagy a hibás azért, hogy a telkeden mászkál egy idegen kutya.
2019. márc. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!